• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,4309
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Yalova’da Bulunan 3 Katlı Villaya Cemal Kaşıkçı Baskını

Yalova’da Bulunan 3 Katlı Villaya Cemal Kaşıkçı Baskını

Cemal Kaşıkçı’yı öldüren timi taşıdığı bahis edilen minibüsün en son Yalova’nın Termal ilçesinde görülmesi üstüne gözler bu mevkiye çevrildi. Termal ilçesine alt Samanlı Köyüne gelen 40 kişilik polis ekibi, bir villaya dominant yaptı.

GÖZLER YALOVA’NIN TERMAL İLÇESİNE ÇEVRİLMİŞTİ

Suudi karşı taraf gazeteci Cemal Kaşıkçı, 2 Ekim’de girdiği Başkonsolosluk’tan bir daha çıkamamıştı. Levent’teki Başkonsolosluk binasını araştıran Türk polisinin ceza delilleri bulduğu ileri sürülmüştü. iddiaya göre kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri başkonsolosluktan meydana çıkan tüm araçları takibe aldı. Araçlardan bir birçok konsolosluk binasına geri dönerken infaz timini taşıdıkları iddia edilen siyah renkli minibüslerden birinin İstanbul’daki Belgrad ormanına diğerinin ise Yalova’nın Termal ilçesine gittiği belirtildi. Ortaya atılan bu iddialar üzerine gözler aniden Yalova’ya çevrildi.

POLİS, SABAH ERKEN SAATLERDE VİLLAYA BASKIN DÜZENLEDİ

Yalova şehir merkezi ve termal ilçesinde son bir haftadır sürekli polis hareketliliği dikkat çekiyordu. öte taraftan Termal’e geldiği iddia edilen siyah renkli minibüsün daha öncede benzer yerden birkaç defa geçiş yaptığı, infaz timi üyelerinden birinin Termal bölgesinde yazlığı olma ihtimali üzerinde durulduğu belirtilmişti. Bu sabahtan ortaya atılan yeni iddia bölgenin bir defa daha hareketlenmesine sebep oldu. 6 gün önce Termal ilçesi Samanlı köyüne gelen 40 kişilik polis ekibi köy muhtarı ile birlikte suikast timi üyelerinden birinin yazlık olarak aldığı 3 katlı villayı saptama etti. Sabahtan erken saatlerde villayı basan polis ekipleri evde yaşayan kiracı oldukları öğrenilen Suriyeli aileyi haricen çıkarıp 2 saat her tarafında villada ayrıntılı arama yaptı.

POLİSLER DELIL TOPLADI

Delil toplayan polisler daha sonra villadan ayrıldı. Yaşanan bu gelişmenin üzerine gözler yine Yalova’nın Termal ilçesine çevrildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: