• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vahşet Bitmiyor! İpe Asılı Yavru Kediyi Temizlik İşçileri Kurtardı

Vahşet Bitmiyor! İpe Asılı Yavru Kediyi Temizlik İşçileri Kurtardı

Avcılar’daki Tahtakale Mahallesi’nde kimliği süresiz kişi veya kişilerin boynundan ipe astıkları yavru kedi, talih eseri kurtarıldı. Bedrettin Güvenç, arkadaşları ile rutin temizlik çalışması yaparken yavru kediyi ipe asılı halde bulduklarını belirterek “Derhal cebimdeki çakı ile ipi kesip çırpınan yavruyu kurtardım. Annesi yavrusuna hasar verileceğini düşünerek hırçındı. Tırnaklamak istedi. Kurtulan yavru hızla uzaklaştı. Bu insanlık dışı. Geç kalsak yavru ölebilirdi” dedi.

TEMIZLEME GÖREVLİLERİ, İPTE ASILI OLAN KEDİYİ FARK ETTI

Tepe Sokak’ta egzersiz yapan Avcılar Belediyesi Temizlik İşleri görevlileri, bir barakanın önünde asılı olduğu ipte çırpınan kedi yavrusu ve onu kurtarmak için yerde çırpınan annesini görür görmez harekete geçti.

BOYNUNDAKİ İPTEN KURTULAN KEDİ HIZLA UZAKLAŞTI

Ekibin başındaki Bedrettin Güvenç, yavruyu kurtarmak isterken anne kedi, görevlileri tırmıklamaya çalıştı. Boynundaki ip kesilince kurtarılan yavru kedi, hızla uzaklaştı.

“GEÇ KALSAK YAVRU ÖLEBİLİRDİ”

Bedrettin Güvenç, arkadaşları ile rutin temizlik çalışması yaparken yavru kediyi ipe asılı halde bulduklarını belirterek “Hemencecik cebimdeki çakı ile ipi kesip çırpınan yavruyu kurtardım. Annesi yavrusuna zarar verileceğini düşünerek hırçındı. Tırnaklamak istedi. Kurtulan yavru çabuk uzaklaştı. Bu insanlık dışı. Geç kalsak yavru ölebilirdi” dedi.

ADALET BAKANI GÜL: HAYVANA EZIYET EDENLERE HAPİS CEZASI GELECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Geç kaldık” dediği, hayvan haklarıyla ilgili yeni yaptırımları taşıyan tasarıyla ilgili, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, “Hayvanlara izdirap edenlere hapis cezası gelecek.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: