• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,4309
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Üniversitede Doçent, ‘Ben Hocayım, O İnsan Değil’ Deyip Sigara İçen Genç Kızı Dövdü

Üniversitede Doçent, ‘Ben Hocayım, O İnsan Değil’ Deyip Sigara İçen Genç Kızı Dövdü

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde okuyan Çisel G. (22) sigara içtiği sırada öğretim görevlisinin hakaret ve şiddetine maruz kaldığını öne sürerek şikayetçi oldu. Doçent, kavgayı ayırmaya çalışan öğrencinin, “Kadına nasıl vuruyorsun” demesi üzerine “O bir kadın yok. İnsan da değil” diye bağırdı.

DERS BİTİNCE SİGARA İÇMEYE ÇIKTI

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’nde dün meydana gelen olayda, Çisel G., sabah dersten çıktıktan sonra bina önüne sigara içmeye çıktı.

“BURADA SİGARA İÇİLMİYOR, GİDİN BURADAN”

IDDIAYA GÖRE, İnşaat Fakültesi’nde Doç. Dr. olan Mehmet A., Çisel G.’ye, ‘Okuma yazmanız yok mu? Burada sigara içilmiyor. Gidin buradan’ diyerek el hareketinde bulundu.

“SÜRÜKLEYICI BİR DİLLE UYARIN”

Mehmet A.’yı daha önce görmediğini belirten Çisel G., ‘Siz kimsiniz? Düzgün bir dille uyarın’ diye cevap verdi.

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ, GENÇ KIZI ÇEKMEYE ÇALIŞTI

Bunun üzerine Mehmet A., ‘Okuma yazmanız da mı değil terbiyesizler’ diyerek Çisel G.’nin fotoğrafını çekmeye çalıştı ve hakaretler yağdırdı.

GENÇ KIZI İTTİ VE YUMRUK ATTI

Bunun üzerine Çisel G. hemen güvenliğe haber verdi. Olay yerine gelen güvenliği de tersleyen Mehmet A. genç kızı itti ve yumruk attı.

“O BİR KADIN DEĞIL İNSAN DA YOK’

Bu sırada dersten çıkan Yasin K. ve Engin C. kavgayı ayırmaya çalıştı. Ancak Mehmet A., Engin C.’ye de yumruk attı. Vatan gazetesinde yer alan habre göre; Kavganın büyümesi üzerine toplanan öğrencilerden biri ‘Karşındaki bir bayan, nasıl bir kadına vurabilirsin’ diye sorunca ‘Ben hocayım, o bir kadın yok. İnsan da yok’ diye bağırdı.

TARAFLAR POLİSE GITGIDE ARTARAK ŞIKAYETÇI OLDU

DAHA SONRA taraflar polise artan bir şekilde birbirlerinden davacı oldu. Doç. Mehmet A., polise verdiği ifadede kavgayı ayırmaya çalışan öğrencilerden birinin ona vurduğunu ve hakaretlere maruz kaldığını iddia etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: