• DOLAR
  5,2848
  % -0,35
 • EURO
  6,0006
  % -0,06
 • ALTIN
  227,6950
  % 1,02
 • BIST
  101.742
  % 0,01
Uber, Yeni Havalimanı Yolcularını Taşımaya Talip Oldu

Uber, Yeni Havalimanı Yolcularını Taşımaya Talip Oldu

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, son veriler doğrultusunda Uber uygulamasının Türkiye’de şu belli başlı dek 4 milyona yakın kullanıcı göre indirildiğini vurgulayarak ”Uber’in konforlu, akıllı ve güvenilir seyahat anlamında sağladığı avantajları İstanbul yeni havaalanı yolcularıyla da buluşturmayı istek ediyoruz” dedi.

4 MİLYON KULLANICI İNDİRDİ

Neyran Bahadırlı, “Türkiye’de Uber uygulaması şu başlıca değin 4 milyona yakın kullanıcı göre indirildi. Haziran 2014’ten beri Türkiye’de kullanılmaya başlanan Uber, derhal İstanbul’da 2 bini taksi edinmek üzere 8 binden pozitif etkin şoför iş ortağı ile hizmet ediyor” dedi.

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı

”YENİ HAVALİMANI’NIN YOLCULARINI TAŞIMAYI ARZULUYORUZ”

Neyran Bahadırlı İstanbul Yeni Havaalanı’yla ilgili şu şekilde konuştu:

“Uber, mobil kullanım yoluyla yolculuk yerine getirmek isteyen kişiler ile ulaşım hizmeti veren şoför iş ortaklarını bir araya getiren, kent ulaşımını değiştiren bir teknoloji şirketi olarak yeni projeler ve inovatif çözümler geliştirmeye devam ediyor. Bu yoldaki adımlarından biri olarak, Türkiye’de tüm mevcut UberXL sürücü ortaklarıyla birlikte e-Fatura sistemine geçiş yaptık. Böylece bundan böyle yolcular UberXL seyahatleri için, yolculuğu gerçekleştiren nakliyecilik şirketi kadar düzenlenen e-faturaya Uber profillerine antre yaparak zahmetsizce erişebiliyor. bununla birlikte, meslek ortakları da sağlanan hizmet bedeline ilişkin e-faturayı Uber’den alabiliyor. Taksi yolculuklarının fişini, yolcular her zamanki gibi gezi sonunda taksi sürücüsünden alabilirler. Ülkemizin şehirlerine ve ekonomisine katma layık sağlayacak yeni işbirliklerine tekrar tekrar açığız. Uber’in konforlu, akıllı ve güvenilir gezi anlamında sağladığı avantajları İstanbul Yeni Havaalanı yolcularıyla da buluşturmayı açlık ediyoruz”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: