• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Türkiye’nin lider CMO’ları bu programda buluşuyor

Türkiye’nin lider CMO’ları bu programda buluşuyor

Marmara Üniversitesi Geleceğin Lider CMO’ları /Stratejik Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı’nın 3. dönemi 27 Ekim 2018’de Gayrettepe -Point Hotel’de başlıyor. Bir CMO’nun sahip olması gereken yetkinlik ve teknik özelliklerin kapsama alındığı bu program, toplam 10 gün/5 hafta sonu sürecek. Programda, Marmara Üniversitesi’nin akademisyenleri sektördeki en aktüel bilgileri paylaşırken, sektörün önde gelen kurumlarının tecrübeli pazarlama yöneticileri de kendi meslek yerlerindeki işleyişleri, deneyimleri ve uygulamaları aktaracaklar.

Dünya trendlerine hakim enerjik liderler yetişecek

Stratejik Pazarlama Yönetimi eğitim programı, pazarlama alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen meslek dünyası profesyonellerini, En Üstteki Düzey Pazarlama Yöneticisi (CMO – Chief Marketing Officer) rolüne hazırlamak, aktüel dünya trendlerine hakim ve kuvvetli liderlik özelliklerine sahip CMO’lar yetiştirmeyi hedefliyor.

Sektörden gelen davetli konuşmacıların yanı sıra katılımcıların da sektörde epeyce tecrübe ve data birikimine sahip olmalarından nedeniyle katılımcılar birbirlerinin bilgisinden faydalanarak, kendi sektörlerindeki uygulamaları karşılaştırma fırsatı bulacaklar.

Programa katılım sağlayabilmek için; satmak-pazarlama, irtibat gibi alanlarda asgari 5-6 takvim deneyim aranıyor. Ayrıca 60 saatlik Sertifika programına yüzde 70 devam koşulunu karşılayan ve program sonunda Marmara Üniversitesi göre hazırlanan sınavda yüzde 70 başarılı olan katılımcılara Marmara Üniversitesi Aralıksız Eğitim Merkezi kadar Galibiyet Sertifikası düzenlenecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: