• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sunucu Bircan Bali’yle Ayrılan Özkan Şen’in Kim Kardashian’lı Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu

Sunucu Bircan Bali’yle Ayrılan Özkan Şen’in Kim Kardashian’lı Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programının sunucusu Bircan Bali ile kısa süreli aşk yaşayan Mr. Jade lakaplı Özkan Şen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Şen, son olarak reality show yıldızı Kim Kardashian’la paylaşım yaptı.

KIM KARDASHIAN’LI PAYLAŞIMI KAFA KARIŞTIRDI

Mr, Jade, son olarak İnstagram hesabından yaptığı “Kim Kardashian’lı” paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı. Yapılan bu paylaşıma, kimileri “Bu Kim Kardashian”, kimileri ise “Hayır değil” diyerek ikileme düşerken Mr. Jade’nin bu paylaşımla kafaları karıştırması sosyal medyada gündem oldu.

BİRCAN BALİ’YLE ÖPÜŞME GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKMIŞTI

Özkan Şen, Bircan Bali’yle bir süre aşk yaşamış ikilinin birliktelik basına sızan öpüşme fotoğraflarıyla ortaya çıkmıştı. Kısa süre sevgili kaldıktan sonra ayrılan çiftten Şen, Bali hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Şen, konuyla alakalı, “Bircan’la tanıştığımızda evliydi kendisi boşandıktan 1 ay sonra sevgili olduk. 2. ayında benim Etiler’deki evime taşındık. Benimle birlikteyken başka birisi daha varmış! Çok iyi bir oyuncuymuş kendisi.” demişti.

Bircan Bali ve Özkan Şen Özkan Şen Bircan Bali ile Öpüşme Görüntüleri Ortaya Çıkan Özkan Şen'den Şok Suçlama: Bircan Beni AldattıBircan Bali ile Öpüşme Görüntüleri Ortaya Çıkan Özkan Şen’den Şok Suçlama: Bircan Beni Aldattı Öpüşme Fotoğrafları Ortaya Çıkan Mr Jade Lakaplı Özkan Şen, Çok Sert KonuştuÖpüşme Fotoğrafları Ortaya Çıkan Mr Jade Lakaplı Özkan Şen, Çok Sert Konuştu Bircan Bali'nin Samimi Görüntülerini Ortaya Çıkardığı Söylenen Nihat Doğan: Kimseyi Bel Altından VurmamBircan Bali’nin Samimi Görüntülerini Ortaya Çıkardığı Söylenen Nihat Doğan: Kimseyi Bel Altından Vurmam Bircan Bali'nin Samimi Görüntülerinin Çıktığı Özkan Şen, İsmail YK'nın Kuzeni ÇıktıBircan Bali’nin Samimi Görüntülerinin Çıktığı Özkan Şen, İsmail YK’nın Kuzeni Çıktı Bircan Bali'nin Öpüşme Görüntülerinin Ardından Nihat Doğan'ın Paylaşımı Akılları KarıştırdıBircan Bali’nin Öpüşme Görüntülerinin Ardından Nihat Doğan’ın Paylaşımı Akılları Karıştırdı Bircan Bali, Sevgilisiyle Samimi Fotoğraflarını Çıkaran Kişilere Canlı Yayında Öfke KustuBircan Bali, Sevgilisiyle Samimi Fotoğraflarını Çıkaran Kişilere Canlı Yayında Öfke Kustu Ünlü Sunucu Bircan Bali'nin Sevgilisiyle Samimi Görüntüleri Ortaya ÇıktıÜnlü Sunucu Bircan Bali’nin Sevgilisiyle Samimi Görüntüleri Ortaya Çıktı Bircan Bali ile Özel Görüntüleri Çıkan Özkan Şen Kimdir?Bircan Bali ile Özel Görüntüleri Çıkan Özkan Şen Kimdir?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: