• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Şebnem Kısaparmak’ı gözyaşlarına boğan olay!

Şebnem Kısaparmak’ı gözyaşlarına boğan olay!

01Şebnem Kısaparmak'ı gözyaşlarına boğan olay - Magazin haberleri

Şebnem Kısaparmak, o süreçte yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Fatih Kısaparmak’ın ölümle burun buruna geldiğini ve elektroşokla hayata döndüğünü, büyük oğlunun kaza geçirdiğini açıkladı. İşte Kısparmak’ın açıklamalarından satırbaşları: 

02Şebnem Kısaparmak'ı gözyaşlarına boğan olay - Magazin haberleri

Biz Fatih’in kalp krizi geçirdiğini paylaşmadık paylaşılacak bir şey değil çünkü Allah’a çok şükür şuan çok çok çok iyi. Herhangi bir sıkıntımız yok. Gerçekten biz son bir kaç senedir çok kötü şeylerle imtihan edildik. Önce büyük oğlumun başına çok büyük bir kaza geldi. 

03Şebnem Kısaparmak'ı gözyaşlarına boğan olay - Magazin haberleri

Bas gitar çalarken Çeşme’de genç bir grupla Ozan Kısaparmak kafasının üzerinde o ışıkları koydukları büyük geniş demir çelik levhalar var… Sanırım bir buçuk ton ağırlığındaymış bacağına düştü savurdu attı. 

04Şebnem Kısaparmak'ı gözyaşlarına boğan olay - Magazin haberleri

Bakın aslında burada bütün müzisyenlerin sesi de olmak istiyorum. O müzisyenler o kadar ağır şartlar altında çalışıyorlar ki ölüme sebebiyet verebilirlerdi bu sanatçı ve müzisyenlere sahip çıkmamız lazım.

05Şebnem Kısaparmak'ı gözyaşlarına boğan olay - Magazin haberleri

Bacağı simsiyah baştan aşağı kangren olmuş gibiydi. Fatih’le ben nasıl gittiğimizi hatırlamıyorum. Gerçekten o anı hiç yaşamakta istemiyor. Rabbim herkesin yavrusunu korusun. Kimsenin yavrusunun ayağını taşa değdirmesin hepsi bizim evlatlarımız. Hepsi bizim çocuklarımız Allah’ım evlatla, eşle sınamasın arkasından aynı şekilde babam böyle bir şey geçirdi babamdan bir hafta sonra Fatih kalp krizi geçirdi.

 

06Şebnem Kısaparmak'ı gözyaşlarına boğan olay - Magazin haberleri

İlk önce mart ayında 3 tane stent takıldı. Aralık ayında tekrar arka arkaya aynı işlemlerbabamı bitirdik aynı işlemler Fatih’te oldu. Atriyal fibrilasyon’a girmişti döndüremediler. 24 saat kadar ilaçla döndürmeye çalıştılar dönmedi. 

07Şebnem Kısaparmak'ı gözyaşlarına boğan olay - Magazin haberleri

Ben kapıda hiç kimseye haber vermedim. Kardeşim, babam dahil kimseye haber vermedim kapıda sabaha kadar onu bekledim. Elektroşok uyguladılar gerçekten çok çok zordu. Şuan çok iyi gerçekten çok sağlıklı. Elektroşokla hayata döndü. Kalp duruyor, durduruyorlar kalbi yeniden çalışıyor.

08Şebnem Kısaparmak'ı gözyaşlarına boğan olay - Magazin haberleri 09Şebnem Kısaparmak'ı gözyaşlarına boğan olay - Magazin haberleri10Şebnem Kısaparmak'ı gözyaşlarına boğan olay - Magazin haberleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: