Haber Şefi
Renault’dan yeni SUV
Sosyal Medyada Paylaş
16 Ekim 2018
Ferhat Çapar

Renault’dan yeni SUV

SUV Crossover sınıfındaki büyüyen istek, öbür araba pazarındaki müşterilerin isteklerine özel ürünler sunmayı da gerektiriyor. Renault da bu müşteri pazara özel model ihtiyacına cevap atamak üzere Moskova Motor Show’da ARKANA isimli yeni konseptini tanıttı.

2019 yılında Rusya’dan başlatmak üzere, Asya ve dünyanın dağıtılmış bölgelerindeki öbür pazar taleplerine tarafından de sunulması planlanıyor.

Sedan şıklığı ve SUV gösterişi katılarak tasarlandığı kayıtlı ARKANA, C Segmenti coupe-crossover olarak tanımlanıyor. Arkana, yerden yüksek cisim tasarımı, 19 inçlik jantları ve geniş tekerlek yuvalarıyla dinamik bir görünüş sunuyor. Arkaya doğru alçalan tavan çizgisi ile coupe dış görünüş elde edilmiş.

Avrasya Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Nicolas Maure ARKANA ile ilgili açıklamasında, ”Bu inovatif konsept, us olarak Rusya’da ortaya çıktı ve proje Renault Rusya yetkililerinin güçlü katkıları ile yürütüldü. Renault Grubu, ARKANA ile Drive the Future stratejik planının bir parçası olarak global çoğalma hedefine daha da yaklaşarak Rusya’daki müşterilerin yanı sıra, dünyanın dört bir yanındaki birçok müşterilerin de taleplerini karşılayacak.” dedi.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

%d blogcu bunu beğendi: