• DOLAR
  5,2830
  % -0,39
 • EURO
  6,0001
  % -0,07
 • ALTIN
  227,6837
  % 1,05
 • BIST
  101.742
  % 0,01
PKK Elebaşı Karayılan’ın Tecavüze Boyun Eğmez Çocuk Yaştaki Kızları İnfaz Ettiği Ortaya Çıktı

PKK Elebaşı Karayılan’ın Tecavüze Boyun Eğmez Çocuk Yaştaki Kızları İnfaz Ettiği Ortaya Çıktı

Örgüt kamplarından kaçarak emniyet güçlerine teslim olan iki kadın terörist, ifadelerinde PKK’nın elebaşılarından Murat Karayılan’ın her gün bir diğer kadınla ve çocuk yaştaki kızlarla sapık isteklerini tatmin ettiğini, aleyhinde koyanlar ya da tecavüzü anlatanların ise hemencecik infaz edildiğini anlattı.

KARAYILAN KAFALARINA SİYAH DAYAYIP TECAVÜZ ETTİ

Geçen temmuzda Irak’ın kuzeyindeki örgüt kamplarından kaçarak Şırnak’ın Silopi ilçesinde emniyet güçlerine teslim olan K. Jinda (42) ve D. Delila (39) kod adlı bayan teröristlerin ifadeleri, PKK’nın elebaşılarından Murat Karayılan’ın sapık ilişkilerini ve infazlarını gözler önüne serdi. İki kadın terörist, ifadelerinde Karayılan’ın her gün bir diğer kadınla ve çocuk yaştaki kızlarla sapık isteklerini hoşnutluk ettiğini, karşısında koyanlar ya da tecavüzü anlatanların ise hemen infaz edildiğini anlattı. İtirafçı iki terörist Ocak 2017’de Bole kampını ziyaret eden Karayılan’ın Paperin ve Helin kod adlı terörist kızları yanında alıp 3 gün daha sonra kampa geri gönderdiğini, iki kızın Karayılan’ın kafalarına silah dayayarak kendilerine tecavüz ettiğini anlattıklarını söyledi.

TECAVÜZE DİRENDİĞİ İÇİN İNFAZ EDİLDİ

Sabah’ta bulunan habere kadar; İtirafçı teröristler bu olaydan kısa süre daha sonra da Epilepsi Tolhindan kod adlı Sakine Taş’ın da tecavüze direndiği için Karayılan göre odasında infaz edildiğinı söyledi. İtirafçılar Karayılan’ın Şubat 2017’de Bole kampına giderek daha önce tecavüz ettiği Paperin Doğa kod adlı Torin Şevişoğlu, Helin Xweza kod adlı Megrican Atsız ile bu olayı kamptakilere anlatan Kahraman Kave ile Firaz Amed kod adlı Berzan İmdat’ı saçlarından tutup, kalabalığın önünde diz üstü yere çöktürdüğünü de anlattı.

“HAKKIMDA KONUŞMANIN CEZASI ÖLÜMDÜR” DEYİP 4 KİŞİYİ BAŞINDAN VURDU

SÖZDE Karayılan 70 teröristin önünde ‘hakkımda konuşmanın cezası ölümdür’ diye bağırdıktan sonra, belinden tabancasını çekip 4 genci başlarından vurdu. İtirafçı iki kadın terörist, infaz edilen 5 teröristi, esir bulundukları cezaevinde gözyaşları içinde fotoğraflarından teşhis etti. Örgütün 5 teröristin TSK’nın Kandil’e karşın hava operasyonlarında öldüğünü öne sürerek, kendi infazlarını askerin üstüne attığı da belirlendi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: