• DOLAR
  5,3075
  % 0,54
 • EURO
  6,0078
  % 0,72
 • ALTIN
  226,4565
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
Öztürk Yılmaz’dan Kılıçdaroğlu’na sert sözler

Öztürk Yılmaz’dan Kılıçdaroğlu’na sert sözler

Türkçe ezan tartışmasıyla ilgili disipline sevk edilen CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, kendisiyle ilgili yapılan disiplin soruşturmasının hukuksuz olduğunu söylerken partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle yüklendi.

Yılmaz, ‘genel başkanlık konusunda hazırlık içinde olduğu için Kılıçdaroğlu’nun kendisini disipline sevk ettiğini öne sürerken “Bayağılık bir işe imza attınız, defolup gideceksiniz; sıkıyorsa beygir bakalım beni buradan, istifa etmiyorum” dedi.

Öztürk Yılmaz'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler

Öztürk Yılmaz’dan Kılıçdaroğlu’na sert sözler ViDEO

Öztürk’ün açıklamasından satırbaşları şöyle:

“Atatürk’e kefere deniliyorsa, aşağılanıyorsa, CHP’nin geçmişi eleştiriliyorsa buna sessiz kalmak CHP’nin politikası değildir. Biz de o aleyhinde duruşu sergiliyoruz. Dışarıdan devşirme adaylar için kulisler yapanlar CHP’nin politikalarını ihlal etmişti. Büyükşehirler için namzet yokmuş gibi dün gelenleri namzet manzara girişiminde bulunanlara karşısında duruş sergiliyoruz.

“BÜTÜN SEÇİMLERİ KAYBEDİP KOLTUĞU TERK ETMEMEK CHP POLİTİKASI OLAMAZ”

Siz birine dikte eden kimse diyor, onun karbon bir kopyası olursananız bu CHP politikasına aykırıdır. Bütün seçimleri kaybedip koltuğunu terk etmemek CHP politikası olamaz.

Öztürk Yılmaz'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler


Yeni büyükelçi olup bırakmıştım, ben senden bir şey istemiyorum.

“BENİ TROLLERE TESLİM ETTİN”

Beni trollere teslim ettin. Beni AKP’nin sözcüsüne kurban ettin. Lakin unutma, Allah büyüktür. Ulu Rabbim büyüktür. Nasıl ancak din bezirganlarına saldırıyorsan CHP’nin de bu anlayış göre işgal edilmesine sonuna kadar aleyhinde çıkacağız.

“ÇOK IYI BİLİYORSUN AMA YÖNETEMİYORSUN”

Sen istiyorsun ki çekip gideyim. Neden? Mükemmel biliyorsun ki sen yönetemiyorsun ve ben de bir hazırlık içindeyim.

“BENİ KARŞI TARAF OLARAK GÖRÜYORSUN”

Eften püften gerekçeyle disipline sevk edemeyeceğini biliyorsun. Bu CHP’nin değerlerini sonuna kadar müdafaa etmek zorundayız. Sen istiyorsun ama Öztürk yılmaz partiden defolup gitsin, çünkü koltuğundan korkuyorsun, muhalif olarak görüyorsun.

“TARİH SENİ YARGILAYACAK”

9 seçim kaybetmiş birisi olarak bu yola müracaat faktör yanlıştır. Tarih seni yargılayacak. Bir insan bir Selefi’nin iftirası, propagandasına maruz kaldı, dinini savundu diye ihraç edildiğini yazacak.

Bayağılık bir işe imza attınız, defolup gideceksiniz; sıkıyorsa beygir bakalım beni buradan, istifa etmiyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: