• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Olay sözlere yanıt gecikmedi

Olay sözlere yanıt gecikmedi

01Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri

Sevda Demirel, Instagram hesabından Ivana Sert’in yeni şarkısı hakkında paylaşım yapıp, “Bir sen eksiktin. Kendi ülkesinde bir şey yapamayanlar bizim ülkemizde zirve oluyorlar komedi ötesi. Yabancı kadınlar erkeklerimizi de işimizi de elimizden alıyor bence bunlara da biraz savaş açalım” dedi. Hatice’den bu sözlere sert tepki geldi.

02Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri

Demirel’in bu sözlerini duyan Ivana ise şaşkınlığını gizleyemeyerek Demirel’i tanımadığını söyledi. Açıklamalarının ardından 2. Sayfa programının canlı yayına telefonla bağlanan Demirel, “Biz yurt dışında çok zorluklar çekiyoruz ama yabancıları da gerçekten başımızın üstünde taşıyoruz. Özellikle Türkçe’yi konuşamayan, yarım yamalak Türkçe’siyle trilyonlar kazanan insanları adil bulmuyorum. Hanımefendinin Türkçe’si iyi değil ve böyle bir Türkçe’yle şarkı yapması adil değil” dedi.

03Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri

Ivana Sert’in ‘Sevda Demirel’i tanımıyorum’ sözlerine de cevap veren Demirel, “30 yıldır bu ülkedesiniz hanımefendi. Siz emin olun ki beni çok iyi tanıyorsunuz. Ne demek bu ya dağdan gelen bağdakini kovuyor. Duydum ki siz kameralar kapandığında çok güzel Türkçe konuşuyormuşsunuz. Ivana Sert’in beni tanımaması da mümkün değil yalan söylüyor” ifadelerini kullandı.

04Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri

Sevda Demirel, single çıkaran Ivana Sert’i eleştirince Hatice bu duruma kayıtsız kalmadı.

05Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri

Hatice, Instagram hesabından, “Sevda kimdir, necidir? Gerçi Kartal’dakiler (İstanbul’daki bir semt) iyi tanır. Laf atacağına otur, kendini eleştir” sözleriyle Demirel’e ateş püskürdü.

06Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri07Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri08Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri 09Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri10Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri11Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri12Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri13Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri14Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri15Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri16Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri 17Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri18Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri19Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri20Sevda Demirel, Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi - Magazin haberleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: