• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,5462
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Mustafa Sarıgül, CHP’den Şişli Belediye Başkan Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Mustafa Sarıgül, CHP’den Şişli Belediye Başkan Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, 2019 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Müziği Partisi’nden Şişli Belediye Başkan namzet adayı olduğunu açıkladı.

“ALTINDAN KALKAMAYACAĞIMIZ SORUN YOKTUR”

Mustafa Sarıgül, Cumhuriyet Halk Partisi Şişli İlçe Başkanlık binasında partililerle bir araya gelerek, 2019 yılının Mart ayında yapılacak olan lokal seçimlerde Cumhuriyet Halk Müziği Partisi Şişli Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Mustafa Sarıgül, “Bugün Şişli için manâlı bir gün. Bugün Şişlimiz için fazla mutlu bir gün. Fazla da güzel bir gün. Belediye meclis üyesi arkadaşlarımla, paha biçilmez ilçemizde, çalışma arkadaşlarımla, Şişli halkının böylesine büyük bir desteği arkamızda olduktan sonradan aşamayacağımız engel, altından kalkamayacağımız sorun yoktur. Yeter ki sizlerle yan yana olalım. Birlikte başaracağız. Sevgiyle başaracağız. El ele, kol kola, omuz omuza başaracağız. Bana oy veren, partimize oy veren ve oy vermeyen tüm Şişlililerin dün nasıl başkanı olduysam yarın da başkanı olacağım. Şunu içtenlikle bilmenizi istiyorum. Şişlimizde bize oy versin, vermesin, Şişli’de yer alan yurttaşlarımızın yüzde yüzünü kucaklamak, inşallah da yüzde yüzünün yüzünü güldürmek için bismillah diyerek yola çıkıyoruz” diye konuştu.

“LOKAL YÖNETİMLERDE ŞİŞLİ MODELİ YEPYENİ PROJELERLE GELİYOR”

Fazla kayda değer eserlere imza attığımız Şişlimizi Her Tarafta şahlandırmak için hoş bir yolculuğa çıkıyoruz diyerek konuşmasına devam eden Sarıgül, “Bugün defalarca beraber, önce Allah’ımın daha sonra siz değerli yol arkadaşlarımızla birlikte yeni bir başlangıç yapıyoruz. Bu yolculukta Allah’ımın izniyle muvaffak olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Tercih günü akşam saat 20.00’ye kadar birlikte koşacağız, birlikte coşacağız. Her gün kartopu gibi artan, artan yeni Şişlimizin gençleriyle, kadınlarıyla el ele kol kola inşallah da omuz omuza olacağız. Kardeşlerim, seçime değin gece gündüz çalışacağız. Her mahalleye, her sokağa gideceğiz. Sıkmadığımız el, inşallah çalmadığımız kapı bırakmayacağız. Şunu unutmayın. Yeni Şişli’yi ilçemizle beraber, siz değerli kanaat önderleriyle beraber bayan kollarımızla, gençlik kollarımızla, birlikte sevgiyle platformunun bütün üyeleriyle beraber yöneteceğiz. Önümüzdeki günlerde fazla kayda değer projelerimizi kamuoyuyla paylaşacağız. Bu projelerimizi kamuoyuyla paylaştıktan sonradan Türkiye’nin gündemi Şişli olacak. Çünkü lokal yönetimlerde Şişli modeli yepyeni projelerle geliyor.

“İNŞALLAH BÜYÜKŞEHRİN ANAHTARINI DA BU GÜZEL İLÇEMİZE GETİRECEĞİZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını getirdiğini söyleyerek konuşmasını sürdüren Sarıgül, “Buradan genel başkanımıza şu sözü veriyorum. Türkiye’de sandıklar açıldığı akşam tüm belediyeler içerisinde Şişli bir rekora imza atacak. En yüksek oyu Şişli olarak biz alacağız. Genel başkanımıza bir sözümüz daha var. Şişli’de rekor acıtmak yetmez. Biz geçmişte İstanbul Büyükşehir Belediyesi için yüzde 41’e yakın oy aldık. Yüzde 3 gibi çok eksik bir oyla büyükşehri kaçırdık. Hemen genel başkanımıza Şişli’den sözümüz şudur; büyükşehir adayıyla kapı kapı dolaşacağız. İnşallah büyükşehrin anahtarını da bu hoş ilçemize getireceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: