• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
Müge Anlı’ya Katılan Kadın, Canlı Yayında Kayıp Kocasının Erkek Sevgilisi Olduğunu Öğrendi

Müge Anlı’ya Katılan Kadın, Canlı Yayında Kayıp Kocasının Erkek Sevgilisi Olduğunu Öğrendi

22 Ağustos’tan beri kendisinden haber alınamayan Murat Tekin’in ailesi Müge Anlı’nın programına katıldı. Programda Tekin’in erkek sevgilisi olduğunu öğrenen aile şaşkınlığını gizleyemedi.

KAYIP KOCANIN ERKEK SEVGİLİSİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Aydınlatılmış Belediyesi’nde temizleme işçisi olarak çalışan Murat Tekin kaybolunca bir erkek sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı bugünkü programında Murat’ın erkek sevgilisi Engin Elekçi’yi ekrana çıkardı. İşte akıllara durgunluk veren olayın detayları:

KAYBOLDUĞU GÜN ELİNDE BELIRSIZ BİR BAVUL VARDI

Murat Tekin, 22 Ağustos’ta kayboldu. Tekin’in kaybolduğu gün çevredeki güvenlik kameraları incelendiğinde ise elinde kesin olmayan bir bavulun olduğu görüldü. Şüpheli bavul, ‘İçerisinde bir tarihi eser mi var?’ sorusunu akıllara getirdi.

“AİLE ÇAREYİ PROGRAMA KATILMAKLA BULDU”

Murat Tekin’den haber alamayan ailesi, çareyi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmakta buldu. Murat’ın kaçırıldığından şüphelenen ağabeyi Rasim Tekin, kardeşini meslek arkadaşlarına sakallı birkaç kişinin sorduğunu ve Murat Tekin’in de onlara, “Anlamsız verin bunlar sapık” dediğini bahis etti.

“EŞİMİN FARKLI CİNSEL EĞİLİMLERİ VARMIŞ”

Programın ilerleyen zamanlarında ise Murat Tekin’in öbür cinsel eğilimleri olduğu ortaya çıktı. Murat’ın eşi Sakine Bayan, “Kocamın farklı eğilimleri varmış. Ben gözümle görmedim ama bir kaç arkadaşından duydum. sonra kızım, eşimin sosyal medya hesabından Engin Elekçi diye biriyle mesajlarını buldu.” dedi.

Sakine Bayan sözlerine şöyle devam etti: “Ailece gidip geldiğimiz eşimin arkadaşı Ergünler vardı. Bu iddiaları Ergün anlatmıştı bana. Murat ise bana Ergün’ün söylediklerini yalanlamıştı. Bir ara eşimle Ergün Kuşadası’na gittiler. O süre araları bozulmuş. Ondan daha sonra ben Ergün’ün eşiyle görüşüyordum fakat onlar birbiriyle görüşmüyorlardı.”

“ÖZEL HAYATINI CÜMBÜR CEMAAT BİLİYORDU”

Arkasından canlı yayına bağlanan Ergün Bey ise “Arkadaşımın özel hayatını herkes biliyordu. Benden öğrenmediler. Abileri de Murat’ın ne işler karıştırdığını biliyor.” dedi.

“MURAT ANNESİ ÖLDÜKTEN SONRA BUNALIMA GİRDİ”

daha sonra telefonla yayına bağlayan ve Murat’ın çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen bir birey, Murat’ın eşi Sakine Bayan’ın her şeyi bildiğini ileri sürdü. “Sakine Bayan’ın ismini biz Muazzez olarak biliyorduk.” diyen Murat’ın arkadaşı sözlerine şöyle devam etti: “Murat evini terk edecek birisi değildi. Ben ağzımı açarsam ortalık fazla karışacak. Rasim abi Sakine Hanım’ın ne olduğunu çok iyi biliyor. Murat’ın kaybolmasının nedeni Sakine’yle alakalı bir koşul. Murat, ablası öldükten sonra bunalıma girdi. Siz Ergün’ün eşini de Sakine Bayan’la annesini de iyi araştırın.”

ERKEK SEVGİLİ CANLI YAYINA ÇIKTI

Murat Tekin’in kaçırılması olayının giz perdesi hala aralanamamışken Müge Anlı, bugünkü programda Tekin’in erkek sevgilisi Engin Elekçi’yi yayına çıkardı. Söylev engeli olan Elekçi, annesi vasıtasıyla soruları yanıtladı.

“BAŞINA SU DÖKTÜM, MURAT BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ”

Uzun zamandır Murat’ı görmediğini belirten Elekçi, canlı yayında şunları anlattı:

“Murat’ı en son 9 ay önce çarşıda bir parkta içerken gördüm. Kusuyordu. Ben de başına su döktüm. Murat o sırada beni sevdiğini söyledi.” Engin Elekçi’nin bu iddiaları aleyhinde Sakine Bayan, eşinin katiyen dışında içki içmediğini bazen evde içtiğini söyledi.

Sedanur Güzel Cinayetinde Müge Anlı'nın Programına Çıkan Kişi Gözaltına AlındıSedanur Hoş Cinayetinde Müge Anlı’nın Programına Çıkan Birey Gözaltına Alındı Müge Anlı, 7 Yıldır Yayınladığı Programda İlk Kez Müge Anlı, 7 Yıldır Yayınladığı Programda Ilk Kez “Başaramadım” Deyip Özür Diledi Sakallı Kadın Hikayesiyle İzleyicileri Gözyaşlarına BoğduSakallı Kadın Hikayesiyle İzleyicileri Gözyaşlarına Boğdu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: