• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MHP’den Evi Basılan Akşener İçin Zehir Zemberek Sözler: Önce Neden Kovulduğunu Açıkla

MHP’den Evi Basılan Akşener İçin Zehir Zemberek Sözler: Önce Neden Kovulduğunu Açıkla

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), evi MHP’liler göre basılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i sert bir şekilde eleştirdi. Parti tarafından yapılan açıklamada, “Siz hangi ara MHP’den kovulma sebeplerinizi açıklayarak aklandınız da utanmadan sıkılmadan kamuoyunun önüne çıkma cesaretini gösterebiliyorsunuz” denildi.

”SİYASET USTASINI ÇOCUKÇA KAVGAYA AĞIRLAMA EDECEK DEĞIN CAHİL”

Meral Akşener’e karşın sert eleştirilerin yer aldığı açıklamada, “Toplumsal barışı hedefe koymuş, cüretkar ve çılgın bir surette siyasetin, toplumun dinamiklerini dinamitlemeye koyulmuştur. Bu hanım; bulunduğu mevkiden bir partinin genel başkanına nasıl hitap edileceğini, tepkileri hoşgörüyle karşılanması gereken heyecanlı gençlerin nasıl olgunluk ve hoşgörüyle yatıştırılacağını bilmeyecek değin adab-ı muaşeret yoksunu, politika fakiridir. Yaşını başını almış, torun tosun sahibi bir hanımken; ağabeyi yaşındaki bir siyaset ustasını çocukça kavgaya misafir etme edecek kadar nadan ve cahil olduğunu sıkça göstermekten ince bir zevk duymaktadır.” denildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli

”MHP SAFLARINDAYKEN YAPTIĞI DENSİZLİKLER YETMEMİŞ”

”Müdire Bayan; siyasetteki başarısızlığını örtmek için, bizimle nereye varacağını kestiremediği bir münakaşa iklimi yaratarak havayı elektriklendirip bulandırmaya uğraşmaktadır. MHP saflarındayken yaptığı densizlikler, huysuzluklar yetmemiş, derhal de partilileriyle MHP tabanı arasında kanlı bir kavga patlatma çabasına girmiştir. Müdire Bayan, MHP ile kendi partilileri arasındaki gerginliği sorumsuzca kaşıyarak, siyasi tartışmayı bir sinir harbine, üste çıkıp galebe çalma yarışına döndürmeye çalışarak toplumsal barışı, rahat ve sükunu bozmayı hedeflemektedir. Bu konu, yalnızca basmakalıp bir siyasi polemik olarak görülemez. İP Müdiresinin ve şakirtlerinin tutumu; toplumda fitne, huzursuzluk ve zorluk tümdengelim planının bir parçasıdır” ifadelerine yer verildi.

“KAVGAYA BALTAYLA, YANGINA KÖRÜKLE GİTMEKTE”

Akşener’in toplumun asap uçlarına maksatlı olarak bastığı bahis edilen açıklamada, “Bu bayan, Sayın Genel Başkanımızı seven milyonları, ona gönülden ast Ülkücü gençleri bilerek ve kasıtlı olarak tahrik etmekte; yalnızca camiamızın değil, bütün toplumun hassas sinir uçlarına maksatlı olarak basmaktadır. Başında bulunduğu partinin FETÖ elebaşının nefesiyle harlamaya çalıştığı ateşi öyle ivedi söndüğünden, MHP muarızlığını yakıt gibi dökerek köz halindeki hassasiyetleri alevlendirmek istemektedir” ifadeleri kullanıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

”YETKİLİLERİ GÖREVE EĞLENCE EDİYORUZ”

Adli ve yönetimle ilgili makamların göreve ziyafet edildiği açıklamada, “Bu bayan; kavgaya baltayla, yangına körükle gitmektedir. Ülkücüleri adli makamlar ve kolluk güçleriyle karşısında karşıya getirmeye çalışan İP Müdiresi Meral Akşener’in, keza sosyal medya üzerinden hem de politika kürsüsünden sergilediği kışkırtıcı, stres yaratıcı tavır konusunda yetkilileri göreve davet ediyoruz. Tahrik ve kaşımalar sonucu olayların gözden düşmüş bir seyir izlemesinin, böyle giderse eğilim edebilecek tatsız vakaların ve bunların yol açacağı vahim gelişmelerin baş sorumlusu, kendisi ve hempaları olacaktır” denildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: