• DOLAR
  5,3137
  % 0,19
 • EURO
  6,0099
  % 0,10
 • ALTIN
  226,4007
  % -0,09
 • BIST
  101.332
  % -0,39
MHP lideri Bahçeli: “Papaz ilişkileri zehirledi”

MHP lideri Bahçeli: “Papaz ilişkileri zehirledi”

 İşte Bahçeli’nin açıklamalrının satırbaşları:

– Uluslararası toplum az daha kendi kendisinin kuyusunu kazmaktadır. Dünya fazlasıyla değişken, bir böylece da belirsizliklerle batmış. Krizlerin biri biterken diğeri başlamaktadır.

– İsrail Gazze’deki katliamlarına devam etmektedir. defalarca olduğu gibi zorbadır. Çocuklara silah doğrultacak değin gözünü kan bürümüştür. 

– Kurgusu Türkiye düşmanlarınca yapılan tuzaklar boşuna çıkarılmıştır. Biz bu vatanı kolay bulmadık, katiyen vazgeçmeyeceğiz. Bekamızı kurban ettirmeyiz.

– Biz bu ülkeyi akşamdan sabaha kurmadık. Birileri dayatıyor diye teslim etmeyeceğiz. Gerekiyorsa direneceğiz. Tek kadınsı kalmış emperyalizim canavarının boğazını sıkar atarız.

– ABD terör örgütleriyle düşüp kalkıyor, hedef birlikteliği yapıyor. ABD netleşmelidir. ABD’nin müttefiki Türkiye mi yahut PKK mı? 

– ABD Fırat’ın doğusuna gözünü dikmiştir. Büyük Kürdistan hedefi afet demektir. ABD müttefiki olan Türkiye’yi ilgisizce korkutma etmektedir. Biz bundan daha sonra NATO çatısı aşağı nasıl çalışacağız?

– Türkiye buna gürültüsüz kalamaz.

– Zeytin Dalı Harekatı ile nasıl mıntıka temizliği yapılmışsa aynısı Fırat’ın doğusunda yapılmalı. Menbiç’te terçöristler çukurlar kazıyor. Fırat’ın doğusu tehdit olmaktan adamakıllı çıkartılmalı. 

– Türkiye’den bir papaz geçip gitmiştir. Bu papaz Türkiye ABD ilişkilerini resmen zehirlemiştir. Hakkında önemli iddialar yer alan papaz için ABD Türkiye’yi tehdit etmiş, Türkiye ekonomisine adı konulmamış bir savaş başlattı. Türkiye- ABD ilişkileri tarihin en kötü düzeyine indi. Trump papazı hasretle kucaklamış, sözde Vietnam’dan dönen askerler gibi karşılamıştır. Papaz gitmiş ağız dalaşı bitmiştir. Papaz büyüsü bozulmuştur.

– Seviyesiz Trump’ın yerini sempatik Trump aldı. Böyle devlet adamı olunmaz. 

– Türkiye ABD’nin sömürgesi değildir, 51. eyaleti hiç değildir. Trump’ın derdi nedir? Böylesine gafillik Türkiye’ye ne hakla müstehak görülmektedir?

– Lokal seçimler kararlılık içinde yapılmalı ve akla uygun sonucu vermelidir. Cumhur ittifakı ahlaken seçimlere yön vermelidir. Türkiye’nin geleceğini belirleyeceksek Cumhur İttifakı’nın ruhuna yerinde hareket etmemiz gerekli bir ihtiyaçtır.

– CHP Meslek Bankası hissleri gündeme gelince çılkına döndü. CHP’li yöneticiler eşkıyayı diğer yerde aramayın. Kiminle oturup kalkığınıza bakın. Siz kim Atatürk kim? Değil o kadar mirasyedilik.

öne meydana çıkan haberler

F.Bahçe’de 2. dalga! Olaylar durulmuyor

Kendini yerden yere attı

Dünyayı gezdiler, Bilecik’te buldular

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: