Künye | Yayıncılık İlkeleri

Künye

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi
Barış TOPRAK
info[@]habersefi.com

Genel Yayın Yönetmeni
Gamze Elif Altın
gamze.elif[@]habersefi.com

Editörler
Merve ÖZTÜRK
merve[@]habersefi.com
Burak YUMUKOĞLU
burak[@]habersefi.com
Engin KAYA
engin[@]habersefi.com

Gece Vardiyası Editörü
İsmail SEKAR
ismail[@]habersefi.com

Reklam Sorumlusu
Cevat TAMER
reklam[@]habersefi.com

Haber Şikayet
sikayet[@]habersefi.com

İrtibat
info[@]habersefi.com

Adres:
Bademli M. Sefa Sok. No:7/1 Bolvadin/Afyon
(Çalışma Saatleri: 08:30-17:30)

Servis Sağlayıcı
GüzelHosting

© Haber Şefi 2014-2015. Her Hakkı Saklıdır.
Düzenleme: MB DESIGN


KÖŞE YAZARLARIMIZ VE EDİTÖRLERİMİZ

Yazar Yazar Yazar Yazar
Gökhan Ç. M.Ali Engin Mehmet

YAYIN İLKELERİ

Sitemiz Basın Ahlak ilkelerine uymaya konusunda gönüllü olarak, kendi isteğiyle tüm etik kuralları kabul etmiştir ve bütün hakları saklıdır. Habersefi.com'da yer alan tüm içerikler 5846 sayılı FSEK kanununa uygun şekilde sunulmaktadır. Haber Şefi platformu üzerinde yayımlanan tüm içerikle sadece link verilmek kaydıyla yeniden yayınlanabilir, harici tutum ve davranışlarda hukuki haklarımızı savunacağımızı bildiririz. Haber Şefi kanunlarda yer alan içerik sağlayıcı konumundadadır, içerikler editör ve yazarlar tarafından oluşturulmaktadır. Sorumluluk içeriğin oluşturucusuna aittir ve şikayet durumunda, gerekçeler kontrol edilerek uygun görülmesi durumunda içerikler sayfalarımızdan kaldırılacaktır.

Haber Şefi'nde yayımlanan harici linklerde kullanıcılar ayrı bir sayfaya yönlendirilir. Habersefi.com, tabii olarak yönlendirme yaptığı farklı alan adına sahip sayfaların sorumluluğunu almaz, ilgili sayfaların tüm sorumluluğu ilgililere aittir.


YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Habersefi.com isimli platform; tüm yasal çerçevelere, evrensel etik ve ahlak ilkelerine, içeriklerin telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Haber Şefi 5651 sayılı "Internet Ortaminda Yapilan Yayinlarin Düzenlenmesi Ve Bu Yayinlar Yoluyla Islenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkinda Kanun"da tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa çerçevesinde, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur, sistem ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle işlemektedir. İçerikler ile ilgili tüm şikayetler, info@habersefi.com mail adresi üzerinden veya İLETİŞİM FORMUMUZ vasıtasıyla site yönetimine iletilebilir. Tarafımıza iletilen şikayetler hukuki çerçeve dikkate alınarak, avukatımız tarafından incelenip sorun teşkil ettiği tespit edilen tüm içerikler zaman kaybetmeksizin sistemimizden arındırılacaktır. Şikayetiniz ile ilgili geri dönüt (feedback) almak için şikayet metninin sonuna iletişim bilgilerinizi ekleyiniz.

Sitedeki harici linkler farklı sekme veya sayfalarda açılır ve bu sayfaların sorumluluğu sayfa sahiplerine aittir.


HAKKIMIZDA

Haber Şefi, doğru haberi doğru zamanda okuyucularla buluşturmayı ilke edinmiş, dürüst haberciliğin değerini ve anlamını bir ekibin tezgahından çıkan bir haber portalıdır. Ekibimiz sizlere ulaştırdığı tüm içeriği doğru ve açık bir şekilde yansıtma konusunda hemfikirdir ve isteklidir.

Habersefi.com özel hayatın gizliliği ve telif hakları gibi konularda tüm etik ve ahlak ilkelerini prensip edinmiş bir platformdur.

Tarafsız, aldatmayan ve abartı içermeyen içerikleri sizlere sunma konusundaki gayretimizle sizleri güzel haberlerle buluşturmayı umuyoruz.

Sizleri gülümsetecek haberlerle karşınıza çıkma hususundaki gayretimizin olumlu neticeleneceğini umuyoruz.