• DOLAR
  5,4643
  % 0,34
 • EURO
  6,1995
  % 0,48
 • ALTIN
  229,2729
  % 0,21
 • BIST
  104.649
  % 1,30
Kaşıkçı’nın Kıyafetlerini Giyip Konsolosluktan Çıkan Dublörün Görüntüleri Yayınlandı

Kaşıkçı’nın Kıyafetlerini Giyip Konsolosluktan Çıkan Dublörün Görüntüleri Yayınlandı

CNN International, Cemal Kaşıkçı’nın öldürülmesinin ardındaki konsoloslukta bulunan bir kişiye Kaşıkçı’nın kıyafetlerinin giydirilerek, emniyet kameralarında sahte iz ayrılmak için binadan çıkarılmasının görüntülerini yayınladı.

KAŞIKÇI’NIN KIYAFETLERİNİ GİYİP ÇIKTI

Görüntülerde Kaşıkçı’nın dublorü olarak kullanılan ve isminin Mustafa el Uygar olduğu saptama edilen kişinin Kaşıkçı’dan iki saat önce konsolosluk binasına başka kıyafetlerle geldiği, sonradan ise Kaşıkçı’nın kıyafetleri ve gözlüğünü giymiş şekilde kapıdan çıktığı görülüyor.

POŞETİ ÇÖP KUTUSUNA ATIYOR

Dublör Kaşıkçı’nın beraberindeki kişiyle birlikte bir taksiye binerek Sultanahmet’e gittiği ve burada bir tuvalete girerek baştan kendi kıyafetlerini giydiği görülüyor. İkili sonra içerisinde Kaşıkçı’nın kıyafetlerinin olduğu düşünülen poşeti bir çöp kutusuna atarken görülüyor.

SAKALSIZ VE BIYIKSIZ HALİ UYARI ÇEKTİ

İkilinin sonra bir asansörün kapısında beklediği ve bu sırada Mustafa el Medeni’nin sakalsız ve bıyıksız olduğu görülüyor. Güvenlik yetkilileri Uygar’nin Kaşıkçı’ya benzeyebilmek adına takma sakal ve bıyık taktığı yönünde değerlendirmede bulunuyor.

İşte dünyanın peşine düşüp takip ettiği olayın seyrini değiştirecek görüntüler;

Cemal Kaşıkçı'nın Öldürülmesiyle İlgili Olarak 5 Türk Konsolosluk Çalışanı İfade VeriyorCemal Kaşıkçı’nın Öldürülmesiyle İlgili Olarak 5 Türk Konsolosluk Çalışanı Açıklama Veriyor Kayıp Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı Kimdir?Kayıp Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı Kimdir? Kaşıkçı'nın Cesedi, Konsolosluktan Halıya Sarılıp ÇıkartılmışKaşıkçı’nın Cesedi, Konsolosluktan Halıya Sarılıp Çıkartılmış Cinayete Kurban Giden Cemal Kaşıkçı'nın Öldürülmeden Önceki Son Görüntüleri Ortaya ÇıktıCinayete Kurban Giden Cemal Kaşıkçı’nın Öldürülmeden Önceki Son Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: