• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
Kadıköy’de Saldırgan, ‘Senin Havan Kime’ Deyip Restoranda Yemek Yiyen Kadına Yumruk Attı

Kadıköy’de Saldırgan, ‘Senin Havan Kime’ Deyip Restoranda Yemek Yiyen Kadına Yumruk Attı

Kadıköy’de “Senin havan kime” bir restorandaki kadını yumruklayan birey hakkında “Kemik kırılmasına ve yüzde değişmez iz bırakacak şekilde bile bile yaralama” suçundan 2 yıldan 6 yıla değin hapis cezası ile cezalandırılması istendi.

NE OLDU?

Kadıköy’de 18 Ağustos 2018 tarihinde bir restoranda çocukları ile yemek yemek yiyen Abdulkadir İnal’ın (36), restoranın üst katına çıkarak Asuman Bayrak’ı (41) yumruklamasına ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma sonucu hazırlanan iddianamede, Asuman Bayrak’ın self servis yapan restorana gittiği, parasını ödemek için kasaya yanaştığı, arkasındaki masada da kararsız Abdulkadir İnal ve çocuklarının oturduğu, o masadan gelen çocuk gürültüsü sebebi ile dikkatinin dağıldığı anlatıldı.

KUCAĞINA ÇOCUĞUNU ALARAK ÜST KATA ÇIKTI

Gürültüden rahatsız olan müşteki Asuman Bayrak’ın lokantanın üst katına çıktığı belirli iddianamede, şüphelinin de kasiyere artan bir şekilde müştekinin kendisi ve çocukları aleyhine konuşup konuşmadığını sorduğu, kasiyerin bu yönde bir tavır olmadığını söylediği kaydedildi.

“SENİN HAVAN KİME” DEYİP YUMRUKLAYIP KAÇTI

Kucağına çocuğunu alan şüphelinin üst kata çıktığı, müşteki Asuman Bayrak’ın masasına gittiği, “Senin havan kime” dedikten sonra ayağa kalkan müştekinin gözüne yumruk attığı ifade edilen iddianamede, öteki müşterilerin olaya müdahil olması ile şüphelinin restoranı terk ettiği belirtildi.

SAVCI 6 YILLIK SUÇ OLUŞTURAN İSTEDİ

Müştekinin yüz kemiğinde kırık oluştuğu, yüzünde iyileşmeyecek derecede iz kaldığı bilgisine yer bahşedilen iddianamede, kesin olmayan Abdulkadir İnal’ın, “Kemik kırılmasına ve yüzde değişmez iz bırakacak şekilde kasten yaralama” suçundan 2 yıldan 6 yıla dek hapis cezası ile cezalandırılması istendi. İddianamenin gönderildiği Asliye Canice Mahkemesi, iddianameyi kabul ederek mahkeme günü verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: