• DOLAR
  5,2839
  % -0,37
 • EURO
  6,0005
  % -0,06
 • ALTIN
  227,8397
  % 1,10
 • BIST
  101.742
  % 0,01
İyi Parti’de Deprem: Şırnak İl Yönetimi, İlçe Başkanları ve 860 Üyesi İstifa etti

İyi Parti’de Deprem: Şırnak İl Yönetimi, İlçe Başkanları ve 860 Üyesi İstifa etti

İYİ Parti’nin Şırnak il yönetimi, 6 ilçe başkanı ve 860 üyesi istifa etti. İYİ Parti Şırnak İl Yönetimi, merkez ilçe başkanı, 6 ilçe başkanı ve 860 üyenin istifasıyla ilgili basın toplantısı düzenledi.

PARTİ BİNASINDA TOPLANTI DÜZENLENDİ

Parti binasında düzenlenen toplantıda, teşkilat namına açıklama yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Yetik, 24 Haziran seçimlerinden daha sonra parti genel merkezi tarafından 81 ilin il başkanlarının istifasının istendiğini belirtti.

İYİ PARTİ ŞIRNAK İL YÖNETİMİ, İLÇE BAŞKANLARI VE 860 AZA İSTİFA ETTİ

İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Yetik, “Yapılan istişareler sonucu bütün ilçe başkanlarımız ve gençlik kolları başkanlarımızın karşılıklı aklıyla, yerelde karşılığı olan ve partimizi ileri noktalara taşıyacak olan ismi parti genel merkezimize ilettik. İl başkanlığı için iki taraflı us ve istişare sonucu öğüt ettiğimiz isimden bambaşka olarak, parti genel merkezi kadar bir oldu bitti ile tabanda hiçbir karşılığı olmayan şahsa yönetimi teslim etmesi sonucu bu kararı alma gereği hasıl olmuştur. Partimiz genel merkezinden lokal halkın iradesine karşın, yerelden vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda karar verilmesini beklerken, parti genel merkezinin kişisel menfaatler doğrultusunda karar alarak, Hasan Tatar’ı il başkanlığa getirmesi büyük bir düş karıklığa sebep olmuştur. Kişisel menfaatler doğrultusunda, insan odaklı olmayan, emek ve hizmet üretmeyen yönetimle bu saatten sonradan çalışılması olası görünmemektedir. Bütün bu sebeplerle, toplamda 6 ilçe başkanı ve 860 üye, ilimizin bütün ilçe başkanlar ve gençlik kolları başkanları olarak bugünden itibaren İYİ Parti Şırnak Teşkilatından istifa ettiğimizi bildiriyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: