• DOLAR
  5,2858
  % 0,16
 • EURO
  5,9723
  % 0,00
 • ALTIN
  224,5755
  % 0,67
 • BIST
  102.715
  % 0,57
İstanbul’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Kapsamında Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

İstanbul’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Kapsamında Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları nedeniyle, İstanbul Anadolu yakasında kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar açıklandı.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “29.10.2018 Pazartesi günü İlimiz Ümraniye ilçesi Organize Sanayi Bölgesi Spor Kompleksi Well Club’tan başlayacak Cumhuriyet’imizin 95’inci yılı kutlaması zarfında yapılacak Atatürk Koşusu ile ilgili alınan emniyet tedbirleri zarfında etkinlik günü 15.00-17.00 saatleri aralarında trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar altında belirtilmiştir.” denildi.

Açıklamada, trafiğe kapatılacak yollar şöyle sıralandı:

Baraj Yolu Caddesi (Nato Yolu Kavşağından Necip Fazıl Bulvarı Kavşağına kadar olan kısım), NATO Yolu Caddesi ile Baraj Yolu Caddesi Kavşağından Ebubekir Caddesi Kavşağına değin olan kısım, Hoca Nasreddin Caddesi (Ferhat Paşa Köprüsünden 3. Caddeye dek olan kısım), Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 2.Cadde, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 4.Cadde.

Alternatif güzergahlar ise, 75. Sene Bulvarı, Ebubekir Caddesi, Kurtuluş Caddesi olarak sıralandı.

KADIKÖY’DE SABAHLEYIN BU YOLLAR KAPALI

Trafik Kontrol Şube Müdürlüğü’nden yapılan bir diğer açıklamada da, “29 Ekim 2018 Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları zarfında Kadıköy İlçesinde yapılacak olan Cumhuriyet yürüyüşü ile ilgili saat 09.00-12.00 saatleri arasında vasıta trafiğine kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar aşağıda belirtilmiştir.” ifadeleri kullanıldı.

Bu etkinlik için trafiğe kapatılacak yollar şöyle:

Kadıköy Bağdat Caddesi (Tütünce Mehmet Efendi Caddesi Kavşağından Kızıltoprak Meydana değin olan kısım) ve bu güzergaha bağlanan tüm ara sokaklar, Dr. Faruk Ayanoğlu Caddesi, Hulusi Behçet Caddesi

Bu yolara alternatif güzergahlar da, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi (minibüs yolu) ve D-100 güzergahına çıkan yollar olarak duyuruldu.

KADIKÖY’DE AKŞAM KAPATILACAK YOLLAR

Yapılan bir layık açıklamada da, “29 Ekim 2018 Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları zarfında Kadıköy İlçesinde yapılacak olan Cumhuriyet yürüyüşü ile ilgili saat 18.00’dan anma bitişine değin araç trafiğine kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar altında belirtilmiştir.” denildi.

Bu etkinlik için trafiğe kapatılacak Yollar, Kadıköy Bağdat Caddesi (Tütünce Mehmet Efendi Caddesi Kavşağından Kızıltoprak Meydana kadar olan kısım) ve bu güzergaha bağlanan bütün ara sokaklar olarak açıklandı.

Bu yollara alternatif güzergahlar ise, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi (minibüs yolu) ve D-100 güzergahına meydana çıkan yollar olarak bildirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: