• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İstanbul 3. Havalimanına Yoğun İlgi! THY İki Günde Promosyon Fiyatına 1640 Bilet Sattı

İstanbul 3. Havalimanına Yoğun İlgi! THY İki Günde Promosyon Fiyatına 1640 Bilet Sattı

Devlete Ait açılışı 29 Ekim’de yapılacak olan İstanbul 3. Havalimanından 31 Ekim’de tarifeli seferlere başlayacak Türk Hava Yolları (THY) iki günde promosyon fiyatına bin 640 bilet sattı. THY’nin 31 Ekim’de yapılacak ilk seferi TK2141 sefer sayılı Ankara uçağında yer kalmadı.

Konuyla ilgili Twitter hesabından data veren THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Yeni Havalimanı’ndan uçmak isteyenler biletler tez tükeniyor. Birincil iki gün satılan bilet sayısı: 1640. Promosyon fiyatlarına İstanbul Yeni Havalimanı’ndan ilk uçan sizler olun” dedi.

ILK SEFERDE YER KALMADI

THY, 31 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek ilk uçuşun arkasında 30 Aralık tarihine değin İstanbul 3. Havalimanından; dış hatlarda Azerbaycan/Bakü ve Kıbrıs/Ercan, iç hatlarda ise Ankara, Antalya ve İzmir’e her gün uçuş planlıyor. THY’nin 31 Ekim’de ilk seferi olacak TK2141 sefer sayılı Ankara uçağında bulunmak isteyen yolcular yer batmış uyarısıyla karşılaşıyor.

SEFERLER HAFTALIK 7 FREKANS OLARAK YAPILACAK

THY’nin İstanbul 3. Havaimanından Boeing 737/800 tipi uçaklarla gerçekleştirmeyi planladığı seferler haftalık 7 frekans olarak yapılacak.31 Aralık’ta gerçekleşecek büyük taşınma sonrasında THY, bütün operasyonu Atatürk Havalimanından 3. Havalimanına aktaracak bir planlama yapacak.

YÜZDE 10 İNDİRİM KAMPANYASI BAŞLATTI

ÖTE YANDAN Hazine ve Maliye Bakanı Patent Albayrak kadar açıklanan “Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı”na, THY’de takviye verdi. THY iç hat ve Türkiye çıkışlı dış hat ücretlerinde yüzde 10 indirim kampanyası başlattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: