• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hapse Girmekten Korkan Çiftçi, Karısına ‘Birazdan Geliyorum’ Deyip Dağa Kaçtı

Hapse Girmekten Korkan Çiftçi, Karısına ‘Birazdan Geliyorum’ Deyip Dağa Kaçtı

Nevşehir’de yaşamış ve hukuk bürosundan ‘3 ay hapis cezası’ mesajı bölge çiftçi Ahmet Kaya, eşine ‘Birazdan geliyorum’ diyerek hapse girme korkusuyla dağa kaçtı. Cep telefonunu kapatan, dünyayla bağlantısını kesen Kaya, mağarada yaşadığı 15 günün peşinde cesaretini toplayıp teslim olmaya karar verdi. Ama yetkililer ‘Hapis değil, seni korkutmuşlar’ dedi. sırası gelmişken terk edildiğini zanneden eşi de babaevine yerleşti. Ahmet Kaya, ‘O mesajla hayatımdan 15 sene gitti’ diye konuştu.

Nevşehir’de çiftçilik yapan Ahmet Kaya’yı 25 kez arayan bir hukuk bürosunun görevlileri, elektrik borcu olduğunu ve ödemesi gerektiğini söyledi. Kaya ise “Benim elektrik aboneliğim değil, borcum da olmaz” dedi.

HAPİS CEZASI MESAJI GELDİ

Bunun üstüne hukuk bürosu, “Elektrik borcunuzu ödemediğiniz için mahkemece hakkınızda 3 ay hapis cezası verilmiştir” şeklinde mesaj gönderdi. Mesajı okuyan Kaya, eşine “Birazdan geliyorum” deyip, hapse girme korkusuyla dağa çıktı.

TEKNİK TAKİBE TAKILMAMAK İÇİN TELEFONUNU KAPATTI

Sabahleyin Gazetesi’nden Ali Altundaş’ın haberine kadar; Dizi filmlerden öğrendiği şekilde teknik takibe takılmamak için de cep telefonunu kapatan Ahmet Kaya, dünyayla bağlantısını kesti. Mağarada zor şartlarda geçirdiği 15 günün ardındaki cesaretini toplayıp teslim olmaya karar veren Kaya, jandarma ve polise giderek teslim edinmek istedi.

“HAPİS YOK” YANITIYLA ŞOKA GİRDİ

Oysa “Hapis falan yok, seni korkutmuşlar” yanıtını aldı. bu vesileyle, terk edildiğini zanneden eşi, çocuklarıyla birlikte babaevine yerleşti. Yuvası dağılma noktasına gelen Kaya’nın eşi, akrabaların devreye girmesiyle evine döndü.Ahmet Kaya, “O mesajla hayatımdan 15 sene gitti” dedi.

Karısını Erkeklere Pazarlayan Koca TutuklandıKarısını Erkeklere Pazarlayan Koca Tutuklandı Okul Servisi Bekleyen Anne-Kız, Pitbull Saldırısına Uğradı! Korku Dolu Anlar KameradaMektep Servisi Bekleyen Anne-Kız, Pitbull Saldırısına Uğradı! Nefret Edilen Şey Doymuş Anlar Kamerada Karpuzcunun 'Yenge Doğru Söylüyor' Sözü Cinayetle SonuçlandıKarpuzcunun ‘Yenge Içten Söylüyor’ Sözü Cinayetle Sonuçlandı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: