• DOLAR
  5,2927
  % 0,18
 • EURO
  6,0067
  % 0,16
 • ALTIN
  228,4430
  % 0,12
 • BIST
  101.742
  % 0,01
Haberler > Televizyon Bizim Hikaye 46. son bölüm: Nihal Barış’ın, Selim Filiz’in elini tuttu! Bizim Hikaye 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberler > Televizyon Bizim Hikaye 46. son bölüm: Nihal Barış’ın, Selim Filiz’in elini tuttu! Bizim Hikaye 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Öykü 47. yeni birim fragmanı, dizinin bu akşam ekranlara gelen son bölümünün arkasında merak ediliyor. Bizim Öykü’de Kiraz’ın bulunmasıyla derin bir nefes bölge Filiz, Barıştırma ile Selim’in ağız dalaşı etmesiyle baskı anlar yaşadı. Bölümün sonunda Uzlaşma’ta Filiz’de yeni bir açılış teklifiyle karşı karşıya kaldılar. Nihal, Barış’ın elini tutarken Selim’de Filiz’in elini tuttu. Bizim Öykü 46. son bölüm ve 47. yeni birim fragmanına dair teferruat haberimizde.

ÖNE ÇIKAN HABERLER

BİZİM ÖYKÜ 47. YENİ BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı, izleyiciler kadar merak konusu oldu, oysa dizinin yeni birim fragmanı henüz yayınlanmadı. Bizim Öykü 47. yeni birim fragmanına dair ayrıntı geldikçe haberimizden öğrenebilirsiniz.

BİZİM HIKAYE 46. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kiraz’ın ortalıktan kaybolması herkesi alarma geçirmiş, dört bir koldan yürütülen aramalar netice vermedikçe Filiz delirecek noktaya gelmiştir. Bunlardan habersiz olan Uzlaştırma ise mesafeli de olsa Filiz’le irtibat halinde kalabilmenin rahatlığıyla tüm dikkatini oğlunun sağlığına vermeye çalışmaktadır.