• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,4309
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Haberler > GÜNDEM Sayısal Loto sonuçları belli oldu – MPİ 10 Kasım Cumartesi Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Haberler > GÜNDEM Sayısal Loto sonuçları belli oldu – MPİ 10 Kasım Cumartesi Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto çekiliş sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Sayısal Loto’da en son Çarşamba günü yapılan çekilişte 6 bilen çıkmadı. Bu akşamki çekilişte büyük ikramiye 5 milyon 591 bin 252 lira olarak belirlendi. İşte Sayısal Loto çekilişine dair ayrıntılar…

SAYISAL LOTO SONUÇLARI – 10 KASIM: 9 – 15 – 18 – 28 – 29 – 46

Ulusal Piyango İdaresi (MPİ) göre saat 21.15’te gerçekleştirilecek Sayısal Loto çekilişi www.mpi.gov.tr adresi üzerinden canlı yayınlanacak. Çekiliş sonuçları belli olur olmaz detayları haberimizden öğrenebilirsiniz… 

6 haberdar olan kişi sayısı : *** Kişi başına düşen ikramiye tutarı: *** 5 haberdar olan kişi sayısı : *** Kişi başına düşen ikramiye tutarı: *** 4 haberdar olan kişi sayısı : *** Birey başına düşen ikramiye tutarı: *** 3 bilen birey sayısı : *** Kişi başına düşen ikramiye tutarı: ***

 

SAYISAL LOTO NEDİR?

Yöneticilik göre düzenlenen, katılımcıların 1-49 rakam kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının içten tahmin edilmesine dayanan ve özetle ” oyun” olarak da ifade edilen kısmet oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri kapsamında olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 sene geçtikten sonra vakit aşımına uğrar.

Sistem kadar kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, vakit aşımına uğramış, feshedilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için asgari çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arkadaki yüzündeki bilet çabuk numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta defalarca altı numarayı içten tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara görev sayısının artması, hasılatın fazla yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, “Bir haftaya ait oyunda altı haberdar olan çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı içten varsayım edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir..

SAYISAL LOTO’NUN BİR ÖNCEKİ ÇEKİLİŞ SONUÇLARI – 7 KASIM: 13 – 17 – 22 – 23 – 28 – 46

Büyük İkramiye Şampiyon İl/ İlçe: Haftaya devretti

6 bilen birey sayısı : 3. Devir
5 haberdar olan birey sayısı : 85
4 haberdar olan kişi sayısı : 854.594
3 bilen birey sayısı :  88.403

Birey başına düşen ikramiye tutarı: 3.699.826,56 TL
Birey başına düşen ikramiye tutarı: 5.395,80 TL
Birey başına düşen ikramiye tutarı: 75,30 TL
Birey başına düşen ikramiye tutarı: 11,00 TL

GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ sayısal loto sayısal loto sonuçları sayısal loto çekilişi sayısal loto çekiliş sonuçları 10 kasım sayısal loto mpi milli piyango mpi sayısal loto

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: