ZenFone AR Ortaya Çıktı

ZenFone AR Ortaya Çıktı

CES 2017 öncesi Asus büyük bir yanlışa imza attı. 4 Ocak'ta Asus tarafından CES etkinliği kapsamında tanıtılacak olan ZenFone AR modeliyle ilgili detaylı blog yazısının resmi internet sitesi üzerinden yanlışlıkla yayımlanmasıyla birlikte cihaz resmi olarak gün yüzüne çıkmış oldu. Yanlışın kısa süre içerisinde farkına varan yetkililer tarafından blog yazısı yayından kaldırıldı. 

Teknolojisiyle Dikkat Çekecek

Cihazın genel itibariyle ZenFone tasarım çizgilerini üzerinde bulundurduğu dikkatlerden kaçmazken ZenFone AR modelinin özellikle sahip olduğu teknolojiyle ön plana çıkacağının altı çiziliyor. Cihaz Google Project Tango desteğiyle satışa sunulacak olup hatırlanacağı üzere bu teknolojiye ilk destek yine Asus tarafından başka bir cihazda verilmişti. Tango projesinin yanı sıra ZenFone AR modelinin aynı zamanda Daydream VR desteğine de bünyesinde yer verecek olması teknoloji tutkunlarında büyük bir merak uyandırıyor. 

Snapdragon 821 ile satışa sunulacağı ortaya çıkan cihazın merak edilen diğer tüm detayları ise yarın CES 201'de Asus tarafından düzenlenecek olan tanıtım etkinliği kapsamında ortaya çıkacağı belirtiliyor. 

Cihaza dair merak edilen tüm detayları yarından itibaren internet sitemizden takip edebilirsiniz. 

ZenFone AR Ortaya Çıktı
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile