Yeni SsangYong Rexton Satışa Sunuluyor

Yeni SsangYong Rexton Satışa Sunuluyor

Koreli SUV üreticisi son yıllarda yakaladığı yükselişi elden bırakmamak için yepyeni modellerini satışa sunmaya hazırlanıyor. Markanın büyük bir ilgi gören Rexton modelinin yeni versiyonu kısa bir süre içerisinde satışa sunulacak. 

Rakiplerine kıyasla daha uygun satış fiyatına sahip olan Yeni SsangYong Rexton modelinin ilk olarak İngiltere'de satışa sunulacağı da dikkatlerden kaçmıyor. Dünyanın tüm ülkelerinde hakimiyet sağlamak isteyen markanın Rexton modeli önümüzdeki Ekim ayı içerisinde İngiltrere'de satışa sunulacak. 

Yeni SsangYong Rexton İngiltere Fiyatı Açıklandı

Yapılan son açıklamalarla birlikte Yeni SsangYong Rexton modelinin İngiltere fiyatı da açıklandı. Buna göre Yeni SsangYong Rexton modeli EX donanım paketi ve manuel şanzıman seçeneğiyle fiyatı 35.705 dolar olarak belirlendi. 7 ileri otomatik şanzıman ile satın almak isteyenlerin ise yaklaşık 38 bin 500 doları gözden çıkarmaları gerekiyor.

Yeni SsangYong Rexton modelinin fiyatı donanım paketlerine ve şanzıman seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. Yeni SsangYong Rexton modelinin tüm versiyonlarında 2.2 litre hacminde 178 HP güç ve 420 Nm tork üreten güç ünitesi yer almaktadır.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile