WhatsApp Çökme Tehlikesiyle Karşı Karşıya

WhatsApp Çökme Tehlikesiyle Karşı Karşıya

Geçtiğimiz yıllarda Facebook tarafından satın alınan ve satın alma işlemleri için 19 milyar dolar harcama yapılan WhatsApp uygulamasının her geçen gün kullanıcı sayısını artırdığı ve online mesajlaşma uygulamaları arasında uzun yıllardan beri liderliğini koruduğu herkes tarafından biliniyor.

Şuan için dünya genelinde yaklaşık 1 milyar kişi tarafından kullanılan WhatsApp uygulamasının çökmesine sebep olabilecek bir açık bulunduğuyla ilgili iddialar hızlı bir şekilde internet ortamında yayılmaya başlandı. Ortaya atılan iddialar doğruysa WhatsApp uygulamasının başının dertte olacağı ifade ediliyor.

Bulunan açıkla ilgili olarak hızla yayılan haberlerde kullanıcılar tarafından 4000 adet smiley gönderilmesi durumunda uygulamanın sisteminde çökme meydana geldiği iddia ediliyor. Kullanıcıların dikkatli olması gerektiği üzerinde durulurken henüz ortaya atılan iddialara ilişkin WhatsApp yetkilileri tarafından her hangi bir resmi açıklama yapılmaması merakların giderek artmasına sebep oluyor.

Konuyla ilgili resmi açıklama yapılasıya kadar dünya genelinde WhatsApp uygulaması kullanıcılarının dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyarıların yapılmaya başlandığı dikkatlerden kaçmıyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile