Vikings 4. Sezon Yayın Tarihi Netleşti

Vikings 4. Sezon Yayın Tarihi Netleşti

5.0

Vikings'in yeni sezon tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Şimdi de Viking'in 4. sezon 1. bölümünün yayın tarihi netlik kazandı. 19 şubatta yeni sezona merhaba diyecek olan Vikings 22.30'da Amerika yayını ile aynı anda Türkiye'de yayınlanacak. 

TLC isimli kanalın Türkiye yayından gösterime girecek olan sevilen tarihi drama dizisi Vikings 19 şubat 2016 Cuma günü 22.30'da Türkiye'de yayınlanacak. 4. sezonunda da 10 bölümün yer alması beklenen Vikings'in 4. sezon diğer bölümleri sırası ile ilerleyen haftalara yayılarak yayınlanacak. 

2013'te yayın hayatına başlayan Vikings ilk sezonunda 9 bölüm yayınlanmıştı. 2. ve 3. sezonlarında 10'ar bölümün yayınlandığı Vikings'in bu sezonunun da 10 bölümden oluşması bekleniyor. 

Her bölümünde heyecan ve maceranın eksik olmadığı Vikings bu sezonu ile birlikte toplamda 29 saatlik yayın zamanına sahip olacak. Amerika ile aynı anda ülkemizde yayına girecek olan Vikings Türkiye'de yeni olan TLC kanalında yayınlanacak.

Vikings 4. Sezonu

Kahin'in Paris'i ancak ölü bir adam fethedebilir kehaneti gerçek mi oluyor. Ragnar'ın ölümü bekler hali kehanetin gerçek olması anlamına mı geliyor. Yoksa dizide ters köşe mi yaşanacak. 

Ragnar'ın ölüm döşeğinde Hristiyan olması Tanrıları ve Vikingleri kızdırmıştı. Bu duruma tepkisini göstermek isteyen birileri olacak mı? Ragnar'ın ölüme meydan okur tavrı değişecek mi?

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile