Ünlü Oyuncu Carrie Fisher Hayatını Kaybetti

Ünlü Oyuncu Carrie Fisher Hayatını Kaybetti

Star Wars film serisinde rol olan ve dünyaca ünlü oyuncular arasında yer alan Carrie Fisher'in hayatını kaybettiği açıklandı.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Carrie Fisher'in Londra'dan Los Angeles'a gittiği sırada uçakta kalp krizi geçirmesi üzerine acil olarak ünlü oyuncu hastaneye kaldırılmıştı.

Yapılan ilk müdahalelerin ardından yoğun bakıma alınan Carrie Fisher'in 4 günlük yaşam mücadelesi sonucunda hayatını kaybettiği belirtiliyor. Ünlü oyuncunun hayatını kaybettiği bugün sabah saatlerinde Billie Lourd tarafından açıklandı. 

Star Wars Filminde 1977 Yılında Rol Aldı

Carrie Fisher'in 1977 yılında yayınlanan Star Wars filminde Prenses Leia olarak rol aldığı biliniyor. Ünlü oyuncunun hayatını kaybetmesi başta yakınları ve hayranları olmak üzere tüm Hollywood camiasını üzdü.

Sanatçının 21 Ekim 1956 yılında sanatçı Eddie Fisher ve sinema oyuncusu Debbie Reynolds çiftinin kızı olarak California'da dünyaya geldiği ifade ediliyor. Ayrıca oyuncunun bipolar bozukluk hastalığıyla mücadele içerisinde olduğu da dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile