Tuncay Şanlı'dan Tepki Çeken Transfer

Tuncay Şanlı'dan Tepki Çeken Transfer

Tuncay Şanlı’nın teknik direktör olarak görev yaptığı Sakaryaspor, Bodrumspor’un 10 bin TL’ye aldığı forvet oyuncusu Mümin Aysever’i 350 bin TL’ye transfer etti. Bodrumlu futbol severler bu duruma büyük tepki gösterdi.

Üçüncü Lig 2’nci Grup’ta şampiyonluk için ter döken Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un en önemli oyuncularından olan Mümin’in 3’ncü Grup’un iddialı ekibi Sakaryaspor’a transfer edilmesi, taraftarların tepkisine yol açtı. Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, 10 bin TL’ye aldıkları bir futbolcuyu 350 bin TL’ye satarak maddi açıdan büyük bir rahatlık kazandıklarını ifade etti.

Mümin sezonun ilk yarısında Sakaryasporlu yöneticilerle anlaşmaya vardıktan sonra Bodrumspor yönetimine gelip, hayatının teklifini aldığını ifade ederek, hem kulübü için hem de kendisini için maddi olarak iyi bir teklifi değerlendirmek istediğini söyledi. Başkan Rıza Karakaya ilk etapta olumsuz yanıt vermesine rağmen daha sonra transfer için onay verdiklerini söyledi.

Kulüpte kalması halinde Mümin’in eski verimini sağlayamayacağını ifade eden Başkan, 350 bin TL bonservis ücretinin yanında, Mümin’in ikinci yarıda alacağı 35 bin TL’yi de dahil edildiğinde 385 bin TL kazandıklarını hatırlattı.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile