Tesla Model X Suv Ön Sipariş Almaya Başlıyor

Tesla Model X Suv Ön Sipariş Almaya Başlıyor

İsmini elektriğin dahisi AC (Alternatif Akım) ve 700'e yakın patentli buluşun mucidi olan Sırp asıllı Amerikalı bilim insanı olan Nikola Tesla'dan alan elektrikle çalışan araba markası olan Tesla yeni modeli ile ön sipariş alma hazırlığında.

Tesla Model 3'ün yoğun bir ön sipariş alması ile piyasalarda Tesla rüzgarları esmeye başlamıştı. Tesla CEO'su Elon Musk'ın memnuniyet derecesi çok iyi bir noktaya ulaşmış olacak ki yeni gözdeleri olacak Tesla Model X Suv için Konfigüratör uygulamasını kullanıma sunuyor. Bu uygulama ile alacağınız model ve donanımları ile ilgili detayları videoda seyrederek detaylı bir şekilde bilgi alabileceksiniz. Yani Tesla Model X Suv için bir nevi ön sipariş almaya başlıyor. İşte modeller ilgili detaylı bilgiler.

Tesla Model X Suv Fiyatı

Tesla Model X Suv için ön sipariş vermek isteyenler 5 bin dolar rezervasyon bedeli ödeyecek. 80 bin dolar başlangıç fiyatı olacak Tesla Model X Suv için fiyat seçeneklere göre 160 bin dolara kadar çıkacak. Ön sipariş vermeden önce seçeceğiniz özellikleri konfiguratör uygulaması videosundan seyrederek öğrenebileceksiniz. izleyerek öğrenmeniz mümkün olacak.

Tesla Model X Suv Ön Sipariş Almaya Başlıyor
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile