Slaven Bilic'ten Saldırı Hakkında Açıklama

Slaven Bilic'ten Saldırı Hakkında Açıklama

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven Bilic, West Ham United ile çıktığı maç sonrası, aldıkları puanı Türkiye'deki insanlara adamak istediğini belirterek, dualarım onlarla dedi.

İngiltere Premier Lig'in 15. haftasında West Ham United deplasmanda Liverpol ile 2-2 berabere kaldı.

Maçtan sonra gerçekleştirdiği basın toplantısında, İstanbul'daki terör saldırısıyla ilgili açıklamada bulunan West Ham United'in teknik direktörü Slaven Bilic, Türkiye'den kötü haberler aldıklarını ve İstanbul'da ekibiyle beraber iki sene boyunca çalıştıklarını belirterek, dünyanın her tarafına tatil için veya çalışmak için gittiğini ve tanıdığı en mükemmel insanların Türkiye'de bulunduğunu söyledi.

Terör saldırısı haberini duyunca üzüldüğünü belirten Slaven Bilic, Türkiye ve İstanbul için, Dünya'nın en güzel ülkesi ve şehri olduğunu ifade etti.
Bunun sadece doğal bir güzellik olmadığını, insanlarınında , sıcakkanlı ve arkadaş canlısı olduğunu vurguladı. Böyle olaylar sonucunda paramparça olduklarını ve arkadaşlarının üzülmesinin kendisini çok mutsuz ettiğini ifade ederek dualarının Türkiye ve Türk insanıyla beraber olduğunu söyledi.

Hırvat teknik adam, Beşiktaş kulübünün teknik direktörlüğünü 2 sene boyunca yapmıştı.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile