Sherlock Holmes Yılbaşı Özel Bölümü Yayınlandı

Sherlock Holmes Yılbaşı Özel Bölümü Yayınlandı

4.0

Sevilerek ve beğenilerek izlenilen polisiye dizi Sherlock Holmes yılbaşı özel bölümü ile seyircileri ekrana kilitledi. 2010'da başlayan dizi her 2 yılda bir sezon olarak yayınlanıyor. 

Her sezonunda 3'er bölüme yer verilen Sherlock Holmes bu bölümü ile birlikte toplamda 10 bölüme ulaştı. Her bölümü film tadında olan ve seyirciye büyük keyif veren Sherlock Holmes bu sezon yılbaşına özel bu bölümü ile birlikte bu sezon 4 bölüm yayınlanacak. 

Başrollerinde Benedict Cumberbath ve Martin Freeman'ın yer aldığı Sherlock Holmes'in yılbaşı özel bölümünde Andrew Scott'un canlandırdığı James Moriarty geri dönüyor. 3. sezonun son bölümünde önce uçağa binen Sherlock Holmes abisinin acil çağrısı ile geri dönmüştü.

Sherlock Holmes'in acil çağrısının nedeni ise James Moriarty'di. Yılbaşı özel bölümünde geri dönen James Moriarty ve Sherlock Holmes arasında kıyasıya bir rekabet yeniden başlıyor. 

Sherlock Holmes'in tüm sezonlarında günümüz şartları ve çağa uygun cep telefonu bilgisayar gibi cihazlar kullanılabiliyorken yıl başı özel bölümü geçmiş bir zamanda geçiyor. Arka arkaya olan iki bölüm arasında zaman farkı olsa da bölümler birbirnin devamı şeklinde yapılmış. 

Sherlock Holmes'in 4. sezon ilk bölümü olan yılbaşı özel bölümü ülkemizde yayımlanmıyor, fakat bazı dizi sitelerinde Türkçe altyazılı versiyonunu bulmak mümkün.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile