Sherlock Holmes'ün Yeni Sezonu İçin Tarih Verildi

Sherlock Holmes'ün Yeni Sezonu İçin Tarih Verildi

4.7

Her bölümü film tadında olan İngiliz yapımı Sherlock Holmes dizisinin yeni bölümü için tarih verildi. Büyük izleyici kitlesine sahip olan dizinin ülkemizde de oldukça sıkı takipçileri var. Geçen yılbaşında özel bir bölüm ile izleicisini doyuran dizinin yeni sezonu bu yılbaşında ekranlarda olacak. 

Sezonları 2'şer yıllık aralar ile yayınlanan dizinin 4. sezonunun 2016 ocak ayında yayınlanması gerekiyordu. Ancak dizinin yeni sezonunun bir yıl daha sarkacağı açıklandı. Ancak izleyicilerin Sherlock'suz kalmaması için bir özel bölüm yayınlandı. Her sezonunda 3'er bölümün yer aldığı dizinin 4. sezonu 1 Ocak 2017'de yayınlanacak. 4. sezonun diğer bölümlerinin de 1'er hafta ara ile yayınlanması planlanıyor. 

Sherlock Holmes'ün Yeni Sezonunda Neler Var?

Efsane dedektifimiz Sherlock Holmes'in yeni sezonunda eski düşmanı ortaya çıkıyor. 3. sezonun son bölümünde ortaya çıkan ve yeni sezonda olacağı kesinleşmiş olan James Moriarty karakteri ile dedektifimiz Sherlock Holmes arasında kıyasıya akıl oyunları bizi bekliyor. Geçtiğimiz yılbaşında yayınlanan özel bölümünde de James Moriarty karakteri ile karşı karşıya gelen Sherlock Holmes'in yeni maceraları için bir de fragman yayınlandı. 

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile