Sherlock Holmes 4. Sezon Bugün Yayınlanacak

Sherlock Holmes 4. Sezon Bugün Yayınlanacak

4.8

Pek çok kişinin severek takip ettiği polisiye dizi olan Sherlock Holmes'in yeni bölümü bugün yayınlanıyor. CNBC-E'de yayınlanacak olan yeni sezon'un fragmanı daha önceden yayınlanmıştı.

Polisiye dizi sınıfında en iyi dizi seçilen Sherlock Holmes suç detayda gizlidir sloganı ile gönüllerde taht kurmuştu. Benedict Cumberbath'ın canlandırdığı ve en ince ip uçlarını iyi bir şekilde süzen Sherlock Holmes kendine has tarzı ve giyim şekli ile de büyük bir izleyici kitlesine sahip oldu. 

3. sezonun son bölümünde süpriz bir şekilde geri dönen Andrew Scott'un canlandırdığı James Moriarty ile Sherlock Holmes'in bu seferki kapışması dillere destan olacak gibi görünüyor. 

2 yılda bir sezon yayınlanan Sherlock Holmes'un 3. sezonu 2014'de yayınlanmıştı. Normalde 2017'de yayınlanacağı yönünde dedikoduların çıktığı Sherlock Holmes'in 4. sezonu Benedict Cumberbath'ın verdiği müjde ile 2016'da yayınlanacak. 

Her sezonunda 3 bölüm yayınlanan ve toplamda 9 bölüm yayınlanmış olan Sherlock Holmes bu sezon 4 bölüm yayınlanacak. 2010 yılında yayın hayatına başlayan Sherlock Holmes 2012'de 2. sezonunu ve 2014'te de 3. sezonunu yayınladı. 

Yılbaşına özel bir bölüm ile gelecek olan Sherlock Holmes 4. sezonu bu akşam 23.30'da CNBC-E'de yayınlanacak. 

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile