Samsung Galaxy S8 8 GB RAM ile Performans Canavarı Olacak

Samsung Galaxy S8 8 GB RAM ile Performans Canavarı Olacak

Teknoloji dünyasında meydana gelen yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edenlerin bildiği üzere Samsung bünyesinde mevcut olarak 8 GB RAM'e sahip her hangi bir akıllı telefon bulunmuyor. Bu noktada Samsung Galaxy S8 modelinin bir ilke imza atacağı ve bünyesinde 8 GB RAM'e sahip olacağı iddia ediliyor. 

Üretici firma Samsung'a yakınlığıyla bilinen haber kaynaklarından alınan haberlere göre 8 GB RAM kullanılacağına dair ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıttığı ifade edilse de net bilgilerin cihazın tanıtım gününe kadar ortaya çıkmayacağı biliniyor. 

Şubat veya Nisan ayları içerisinde düzenlenecek olan etkinlikler kapsamında resmi tanıtımının gerçekleştirilmesi beklenirken Samsung Galaxy S8 modeli hakkında yeni sızıntı haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. 

8 GB RAM, 4K ekran teknoloji, daha iyi bir kamera ve daha verimli bir pil teknolojisi Samsung Galaxy S8 modelinin sahip olacağı en dikkat çekici yenilikler arasında yer alacak. 

Tüm bunların yanı sıra Samsung Galaxy S8 modelinin iki farklı versiyonla satışa sunulabileceği ve standart versiyonuna ek olarak daha büyük bir plus versiyonunun da üretileceği ortatay atılan iddialar arasında yer alıyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile