Samsung'dan 360 Derecelik Kamera Geliyor

Samsung'dan 360 Derecelik Kamera Geliyor

5.0

Teknolojide dünya devi olan Güney Kore merkezli Samsung yeni bir kamera ile 360 derece video kaydı yapabilecek. Samsung yeni Gear 360 adı verilen yeni kamerası ile 360 derece kayıt imkanı sunuyor. 

21 şubatta tanıtım yapacak olan Samsung etkinliğinde sadece yeni yıldızı S7'yi değil Gear 360'ı da tanıtacak. 360 derecelik görüntülerin yaygınlaşmasını amaçlayan Samsung Gear 360 ile yeni bir dönemün başlangıcını yapacak.

Yeni Samsung Gear 360 Bluetooth aracılığı ile akıllı telefonlarla da bağlantı kuracak. Akıllı telefonlara yüklenecek olan uygulama sayesinde görüntüler direk olarak akıllı telefon ekranına aktarılacak.

Gear 360 gücünü içerisinde yer alacak olan pil ya da bataryadan alacak. Kendisine ait depolama alanına sahip olacak yeni Gear 360'ın şarj ile kullanım süresi ve depolama alnının ne boyutlarda olacağı henüz belli değil. 

360 derecelik çekim özelliğinin yanı sıra 180 derecelik çekim de yapacak olan yeni Samsung Gear 360 üzerinde çok sayıda kameraya sahip olacak. İstenilen kameradan görüntü alma imkanı da sunan yeni Gear 360'ın fiyatı ile ilgili bir tahminde bulunmak ise oldukça zor. 

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile