Riekerink İlginç Açıklamalarda Bulundu

Riekerink İlginç Açıklamalarda Bulundu

5.0

Geçtiğimiz sezon hüsran yaşayan ve başarılı bir grafik çizemeyen Galatasaray yaşanan anlaşmazlıkların ardından takımın başındaki Mustafa Denizli ile yollarını ayırmış ve takımın başına alt yapıda görev yapan tecrübeli Hollandalı hoca Riekerink getirilmişti.

Geçen hafta Akhisar Belediyespor ile maç yapan ve maçtan zafer ile ayrılan Galatasaray bu hafta Kayserispor deplasmanında ter dökecek. Önümüzdeki hafta oynayacak Kayserispor maçı için Riekerink oldukça zor bir maç olacak ancak takım içerisindeki uyum ve ortam oldukça güzel bu maçtan da galip gelebiliriz dedi.

Yeni sezona başlangıçta yapılan transferlerin sezonu şampiyonlukla kapatmak için olduğunu belirten Riekerink, bazı bölgelerde eksiklerimiz vardı, gereken transferler yapıldı ve takım bu sezon şampiyon olmak için oynayacak diyerek oyuncularına destek verdi.

'Kadro Değişebilir'

Rakiplerinin ilk iki hafta mücadelelerinde yaşadıkları hüsranlara değinen Riekerink, başarılı 2 hafta geçirdik ancak bu demek olmuyorki kadro aynı kalacak. Takımda oyuncuların performanslarına göre değişikliğe gidilebilir dedi ve oyuncularına da göz dağı verdi.

Fatih Terim konusuna değinen muhabirler Riekerink'e Terim'in adı Galatasaray ile anılıyor bu sizi rahatsız etmiyor mu dedi. Riekerink oldukça olgun bir davranış gösterek 'bu oldukça normal, Galatasaray taraftarını etkileyen bir isim ve Galatasaray tarihinde büyük başarılara imza atmış bir isim' dedi.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile