Reina Saldırganı Esenyurt'ta Yakalandı

Reina Saldırganı Esenyurt'ta Yakalandı

5.0

Yılbaşı geçesi gerçekleştirdiği hain terör saldırısı sonucu aranan saldırganın yakalandığı açıklandı. Edinilen son dakika bilgilerine göre, İstanbul Ortaköy’deki Reina isimli eğlence mekânına yaptığı saldırı sonrasında kırmızı alarmla aranan saldırganın Esenyurt’ta yakalandığı bildirildi.

Yaptığı saldırıyla bütün Türkiye’de gündem oluşturan ve hain terör saldırısı sonucunda ortalıktan kaybolan saldırgan İstanbul’da yakalandı.

Hain terörist yılbaşı gecesi yaptığı saldırıda 39 kişi hayatını kaybetmişti. 39 kişinin katili saldırgan Esenyurt’ta yakalandı.

İsminin Abdulkadir Masharipov olduğu tespit edilen DEAŞ terör örgütü üyesi terörist Reina’da yılbaşı gecesi 39 kişinin canına kıymıştı.

Saldırgan Vatan Caddesi’nde bulunan Emniyet Müdürlüğü binasına götürülüyor

Başarılı bir operasyon sonucunda yakalanan terörist polis ekipleri tarafından Vatan Caddesi’nde bulunan emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Saldırgan DEAŞ’a ve Suriye’de yaşanan iç savaşa Avrupa’dan katılan isimlerin arasında yer alıyor. İslam adı altında insanları toplayan ve saldırıları gerçekleştirecek kadar beyinlerini kirleten DEAŞ ve diğer örgütlerinin hedefinde Türkiye’nin büyük bir yer kapladığı ortaya çıkıyor.

Hain teröristin İslam adı altında yaptığı katliamın ne İslam’la nede diğer dünya dinleriyle uyuşmadığı bir gerçek.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile