Recep İvedik 5'e Ak Parti'den Tepki

Recep İvedik 5'e Ak Parti'den Tepki

‘’Recep İvedik 5’’ filmindeki bir sahnede Türk ve Azerbaycanlı boksörlerin müsabakasında yaşanan diyaloglar ve sahneye tepkiler çoğalıyor. Ak Partili Necdet Ünüvar, o sahnelerin filmden çıkarılması için Şahan Gökbakar’a mektup yazacak.

Türkiye- Azerbaycan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı, Ak Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Şahan Gökbakar’ın yeni filmi ‘’Recep İvedik 5’’ filmindeki bir sahnenin silinmesi için Şahan Gökbahar’a mektup yazacağını açıkladı. Sahnede Azerbaycanlı ve Türk boksörün arasında yaşanan diyaloglar ve aşırı davranışlar Ünüvar’ında dikkatini çekti.  Recep İvedik’in Türkiye’yi temsil eden bir sporcu olarak gösterildiği sahnede Türkiye’yle iyi ilişkileri olan Azerbaycan’ı temsil eden bir boksör karşılaşıyor.

Ünüvar konu ile ilgili olarak, Türk ve Azerbaycan vatandaşları arasında bir müsabakanın olduğunu ifade ederek, sahnede bulunan abartılı diyaloglardan ve sahnelerden rahatsız olduğunu dile getirdi.

Azerbaycanlı çok sayıda dostunun kendisini arayarak rahatsız olduklarını belirttiğini söyleyen Ünüvar, bir film sahnesiyle dostluğun bozulmayacağını fakat böyle bir sahneyle birbirimizi rahatsız etmenin gereksiz olduğunu söyledi. Bu filme gülen kişiler kadar bu sahneden rahatsız olacak kişilerinde olduğunu sözlerine eklerken,  Türkiye ve Azerbaycan’ın etle tırak gibi olduğuna vurgu yaptı.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile