Poyraz ve Ayşegül Kavuştu

Poyraz ve Ayşegül Kavuştu

Poyraz ve Ayşegül kavuştu Türkiye Ağladı

Poyraz Karayel'in önceki akşam ekrana gelen son bölümünde, ölü olarak bilinen Poyraz'ın 2 yıl sonra ortaya çıkması ve sevgilisi Ayşegül'le buluşması sosyal medyada en çok konuşulan olay oldu.

Poyraz Karayel'in 19 Ekim Çarşamba akşamı ekrana gelen 64.bölümünde sürpriz bir gelişme yaşandı.Reyting rekorları kıran dizinin yeni bölümünde Poyraz'ın geri dönüşü hem Ayşegül'ü hem de Poyraz Karayel hayranlarını şoka soktu.

Duygu dolu anlar yaşandı

Ayşegül ile Poyraz'ın buluştuğu sahnede ise izleyenler duygu dolu anlar yaşadı. Poyraz'ın dönüşüne Ayşegül'ün şaşırmasının haricinde Poyraz da büyük şaşkınlık yaşadı. Ayşegül, Poyraz'ın öldüğünü sandığı 2 yılda evlenmişti ve Poyraz bu gerçeği öğrendi.

Sosyal Medyada Poyraz Karayel zirveye oturdu

Ayşegül ile öldü sanılan Poyraz'ın bir araya geldiği sahne sosyal medyada olay oldu. #PoyrazKarayel etiketi sosyal medyada kısa sürede trend topic listesinde zirveye oturdu. Kullanıcıların bir çoğu Poyraz ile Ayşegül'ün kavuştuğu sahnede gözyaşlarını tutmadığını söyledi.

Poyraz Karayel'in son bölümünün yayınlanmasının ardından sosyal medyanın en çok konuşulan olayı olması ve bu sahnenin defalarca paylaşılması da dikkatleri çekti. 

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile