PlayStation VR Fiyatı Resmen Açıklandı

PlayStation VR Fiyatı Resmen Açıklandı

Oyun dünyasında meydana gelen gelişmeler büyük bir şaşkınlık yaratmaya devam ediyor. Geleceğin teknolojisi olarak kabul edilen VR (sanal gerçeklik) şimdi de oyun dünyasında kendini gösteriyor. 

Bilgisayar oyunlarına yeni bir bakış açısı getiren teknolojinin ilerleyen yıllarda daha da dikkat çekici bir hal alması beklenirken, günümüzde sanal gerçekliğin çok daha farklı alanlarda kullanılabilmesi için çalışmalara hız kesmeden devam edildiği biliniyor. 

Türkiye Fiyatı Resmen Açıklandı

Şuan için sadece PlayStation 4 oyun konsolu sahiplerinin kullanabileceğine dikkat çekilen PlayStation VR'ın ülkemizde 24 Ocak 2017 tarihinde satışa sunulacağı açıklandı. Yapılan resmi açıklamalarda PlayStation VR fiyatının 1.699 TL olarak belirlendiği görülüyor. 

Tüm Donanımlarıyla Fiyat Artacak

PlayStation VR'a hareket kontrolcülerinin ve kamera gibi ekstra donanımların eklenmesiyle birlikte fiyatın 2 bin lirayı geçebileceğinin unutulmaması gerekiyor. Özellikle farklı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlerin büyük bir ilgi göstermesi beklenen teknolojiyle birlikte uyumlu oyun sayısının da yakın bir zaman içerisinde hızla artış göstermesi bekleniyor.

İlerleyen dönemlerde ise VR teknolojisinin oyun dünyasının merkezinde konumlanacağını ifade etmek yanlış olmayacatır.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile