Otelde Olay Çıkaran İlyas Salman Gözaltına Alındı

Otelde Olay Çıkaran İlyas Salman Gözaltına Alındı

4.5

Ünlü oyuncu İlyas Salman, Aydın’da filminin tanıtımının gerçekleştirildiği otelde alkol kullandığı ve taşkınlık çıkardığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

Olay bugün saat 21.30 sularında işletmesi  Aydın Büyükşehir Belediyesine ait, Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne ait Zincirlihan otelde meydana geldi. İlyas Salman’ında rol aldığı ‘’Trendeki  Yolcu’’ filminin çekimleri için Aydın’da bulunan ekip, filmin tanıtımı için Zincirlihan Otel’de toplandı.

Uyarılara aldırış etmedi

Alkol tüketmenin yasak olduğu otelde iddiaya göre alkol kullanan ve taşkınlık çıkaran Salman, görevliler tarafından ikaz edildi. Uyarıları dikkate almayan ve alkolü tüketmeyi bırakmayan ve ortamda kargaşa çıkarmaya devam eden oyuncu, otel yetkililerinin şikayeti üzerine gelen polis tarafından gözaltına alındı. Diğer oyuncuların olaya tepki göstermesine rağmen Salman, polis ekipleri tarafından merkeze götürüldü.

Doktor raporunun ardından serbest bırakılacak

Karakola gelen filmin yönetmeni Hamit Şahin açıklamasında İlyas Salman’ın gözaltına alınmasının sebebinin tarafların birbirlerini şikayet etmesi olduğunu belirterek herhangi bir sıkıntının olmadığını ve İlyas Salman’ın doktor raporunun ardından serbest bırakılacağını açıkladı.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile