Moto G4 Plus Android 7.0 Nougat Güncellemesi Başladı

Moto G4 Plus Android 7.0 Nougat Güncellemesi Başladı

Android 7.0 Nougat güncellemesi çok uzun zaman önce Google tarafından kullanıma sunulsa da akıllı telefon üreticilerinin güncelleme gönderme işlemleri için geç kaldığı herkes tarafından biliniyor. Uzun bir süredir akıllı telefon kullanıcıları Android 7.0 Nougat güncellemesinin gelmesi bekleniyor. 

Son olarak güncelleme gönderme başlanan modeller arasında Moto G4 Plus da girmeyi başardı. Yapılan açıklamalarda güncelleme işlemlerinin ilk olarak Hindistan'da yer alan Moto G4 Plus kullanıcıları için başladığı ve yakın bir zaman içerisinde tüm Moto G4 Plus için Android 7.0 Nougat güncellemesinin gönderileceği ifade edildi. 

Güncelleme Arka Planda Yürütülüyor

Android 7.0 Nougat güncellemesi cihazlara arka planda yükleniyor ve kullanıcıların ilk telefonu kapatıp açtıklarında güncelleme otomatik olarak yapılmış oluyor. Bu sayede güncelleme sırasında yaşanan problemler de tamamen ortadan kaldırılarak kullanıcıların mağdur olmalarının önüne geçiliyor.

Moto G4 Plus modelinin ardından diğer Samsung, LG, Sony, HTV, Lenova markalarının kullanıcıları tarafından da bir an önce Android 7.0 Nougat güncellemesine sahip olmak istedikleri görülüyor. 

Güncellemenin gönderilmemesinin yanı sıra konuyla ilgili olarak her hangi bir açıklama da yapılmıyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile