LG G6 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

LG G6 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

LG'nin G2 ve G3 modelleriyle yakaladığı yüksek satış rakamları ne yazık ki G4 modelinde elde edilemedi. Güney Koreli teknoloji devi LG'nin G4 modelinde uğradığı hayal kırıklığı aynı şekilde G5 modelinde de devam etti. Bunun üzerine G Serisi'ne bir süre ara veren firma tarafından geçtiğimiz günlerde LG V20 modeli satışa sunuldu. 

V20 modelinin öne çıkan tasarım ve donanım özellikleri büyük bir beğeni toplarken LG tarafından yeni bir modelin daha üzerinde çalışdığına dair bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Henüz net bir açıklama bulunmasa da internet üzerinde sızdırılan yeni bilgilerin LG G6 modeline ait olduğu iddia ediliyor. 

Aşağıda yer alan görselden de görüleceği üzere tasarımın teknik detayları ortaya çıkan cihazın teknik detayları da gün yüzüne çıkmaya başladı. 

5,5 inç büyüklüğünde QHD ekrana sahip olacağı ifade edilen LG G6 modelinin Snapdragon 821 işlemciyle gün yüzüne çıkması bekleniyor. 4 GB veya 6 GB RAM ile de performansını güçlendirecek olan cihazın tüm bunların yanı sıra çift kamera teknolojisine de sahip olacağı ifade ediliyor.

LG G6 Teknik Özellikleri Sızdırıldı
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile