Kısmetse Olur Evinde Büyük Şok Didem Rabia Gamze ve Mehtap Elendi Mi?

Kısmetse Olur Evinde Büyük Şok Didem Rabia Gamze ve Mehtap Elendi Mi?

3.3

01 Aralık 2016 tarihinde ekranlara gelen Kısmetse Olur yarışma programında daha önce benzeri yaşanmayan bir olay meydana geldi. Evde yarışmacılar arasında günlük muhabbetler ve tartışmalar devam ederken arka arkaya daha önce duyulmayan bir siren sesi verildi. 

Yarışmacıların ilk etapta her hangi bir anlam veremediği siren sesinin ardından yarışmacının sunucusu Seda Akgül kızlar evine girerek tura yöntemiyle 4 kişinin isminin belirleneceğini ve bu isimleri farklı bir sürprizin beklediğini açıkladı.

Kızlar evinde yaşanan şaşkınlığın ardından bir sürprizin olduğu açıklanması üzerine sevinç yaşanırken Seda Akgül tarafından sürprizlerin her zaman iyi sonuçlanmayacağının altını çizilmesi üzerine sevinç yerini endişeye bıraktı. 

Sunucu Seda Akgül tarafından yapılan çekilişin ardından Didem, Rabia, Gamze Göktürk ve Mehtap'ın isimleri belirlendi. İsimlerin belirlenmesinin ardından yeni bir siren sesiyle birlikte ev içerisinde yer alan ekranlardan isimleri belirlenen yarışmacıların evden ayrılmadan önce diğer yarışmacılarla veda etmeleri istendi. 

Ekranlarda görülen yazının ardından akıllarda büyük bir soru işareti meydana geldi. İsimleri belirlenen yarışmacıların evden tamamen ayrılıp ayrılmayacakları henüz bilinmezken, isimlere her hangi bir görev de verilebileceği düşünülüyor. Ayrıntılar ilerleyen dakikalarda belli olacak.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile