Kısmetse Olur 27 Kasım Eleme Gecesi İddiaları Kafaları Karıştırdı

Kısmetse Olur 27 Kasım Eleme Gecesi İddiaları Kafaları Karıştırdı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve birçok kişi tarafından büyük bir merak ve heyecanla takip edilen Kısmetse Olur programında özellikle eleme geceleri yaşananlarla gündeme oturuyor. 

27 Kasım Pazar günü yayınlanacak olan haftanın finalinde yaşanacaklara dair fragman da yayınlandı. Fragmanda oldukça hararetli bir eleme gecesinin yaşanacağı son derece açık ve net bir şekilde görülüyor. Özellikle sosyal medyada Kısmetse Olur programına bu hafta kimin veda edeceğine dair tartışmaların yaşanmaya başladığı da heyecanın dorukta olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. 

Pazar günü 23:45'te ekranlara gelecek olan eleme gecesinde Kısmetse Olur Aykut Alagöz'ün elendiğine dair sızıntıların ortaya çıkması takipçilerin kafasını karıştırmaya başladı. Başka bir grup tarafından ise elenen kişinin Rabia olduğuna dair de iddialar ortaya atılmaya başlandı.

Yaşanan tüm bu karışıklığın üzerine yarışmacılar arasında yer alan Gökhan Sara tarafından sosyal medya üzerinde ortaya çıkan iddialar ile ilgili olarak bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada ortaya çıkan iddialara itibar edilmemesi gerektiğinin altı çizildi. 

Büyük bir merakla eleme gecesinin ekranlara gelmesi bekleniyor.

 

Kısmetse Olur 27 Kasım Eleme Gecesi İddiaları Kafaları Karıştırdı
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile