Kerimcan Durmaz Silahla Vuruldu Mu? Son Durumu Nasıl?

Kerimcan Durmaz Silahla Vuruldu Mu? Son Durumu Nasıl?

4.5

Sosyal medyada kısa bir süre içerisinde yüz binlerce hayrana kavuşan Kerimcan Durmaz son zamanların en renkli isimleri arasında yer alıyor. DJ ve makyözlük yapan Kerimcan Durmaz durmaz bilindiği üzere İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde en ünlü mekanlarda sahne almaktadır. 

Dün akşam Samsun'da bir mekanda sahne alan Kerimcan Durmaz'ın silahlı saldıraya uğradığı iddiaları sosyal medyanın gündemine oturdu. Mekanda çıkan olayda silahların ateşlendiği ve Kerimcan Durmaz'ın da çıkan bu olay sonucunda yaralandığı iddia edildi. 

Hayranları tarafından ünlü DJ'in son durumu merak edilirken sosyal medya hesapları üzerinden Kerimcan Durmaz'ın her hangi bir açıklama yapmaması ise kafaları karıştırmaya başladı. 

DJ platformunda hayranlarını eğlendirmeye başladığı sırada silahla hafif bir şekilde yaralandığı ve tedavi altında bulunduğu da ortaya atılan son iddialar arasında yer alıyor. Twitter'ın en çok konuşulan konuları arasında yer alan Kerimcan Durmaz'ın sağlık durumu ve yaşanan olayla ilgili olarak yakınlarından bir açıklama yapılması beklenirken, hayranları ise Kerimcan Durmaz'ın sağlık durumunu merak ediyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile