iPhone 7 Jet Black Kullanıcıları Dikkat!

iPhone 7 Jet Black Kullanıcıları Dikkat!

Teknoloji lideri Apple tarafından satışa sunulan iPhone 7 modelinin bilindiği üzere farklı renk seçenekleri ve versiyonları yer alıyor. Özellikle iPhone 7 modelinde Jet Black olarak isimlendirilen parlak yüzeye sahip siyah renk seçeneği büyük bir ilgi gördü.

Telefonun satışa sunulmasının ardından geçen kısa bir süre sonra iPhone 7 Jet Black kullanıcıları tarafından şikayetler arka arkaya gelmeye başladı. Cihazın tasarım, üretim ve renk özelliklerinden dolayı kolay bir şekilde çizildiği dikkatlerden kaçmadı. Son günlerde iPhone 7 Jet Black modelini kılıfsız olarak kullanan kişilerin sadece bir iki ay içerisinde büyük oranda çizilmeye başladığı görülüyor.

Ortaya çıkan haber ve görüntülerin ardından kullanıcılar ve uzmanlar tarafından diğer iPhone 7 Jet Black kullanıcıları uyarılıyor. Çizilme problemiyle karşı karşıya kalınmaması için iPhone 7 Jet Black modellerinin mutlaka koruyucu kılıflarla birlikte kullanılması gerektiğinin altı çiziliyor. Apple tarafından ise konuya diar yapılmış her hangi bir açıklama bulunmuyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile