İngiliz Medyası Nusret'i Konuşuyor

İngiliz Medyası Nusret'i Konuşuyor

Türkiye’de Instagram’a attığı videolarla ve kendine ait tarzıyla dikkat çeken ve büyük beğeni toplayan ‘Sosyete Kasabı’ Nusret , İngiliz medyasında gündeme oturdu.

Açtığı lüks et lokantaları ve değişik tarzıyla kısa sürede Türkiye’de ün kazanan Nusret, çektiği ilginç et kesme videoları nedeniyle İngiliz basınının konusu oldu. İngiliz Independet, gazetesi ‘’Indy100’’ isimli haber sayfasından Nusret’in ilginç et kesme videolarını haber yaptı. Haber’de gazete tarafından Nusret’in videoları hakkında şimdiye kadar yapılan viral reklamlar arasında en tuhaf olanı bu ifadeleri kullanıldı.

Yapılan haberde 10 binden fazla izlenen ve 14 bin beğeni alan videoda, güneş gözlüklü bir adamın T Bone biftek kestiğini belirtilirken, şahsına münasır bir tarzı olduğu ifade edildi. Nusret için 32 saniye boyunca biftek kestiği vurgulandı.

Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla Türkiye genelinde büyük bir hayran kitlesi olan Nusret, Dünya genelinde açtığı lüks lokantalarla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Etlerin üzerine ilginç tuz ekme taktiği ve ünlülerle çektiği fotoğrafların altına attığı yorumlarla büyük bir kitle oluşturan Nusret, zaman zamanda Türk halkı tarafından tepki çeken videolar paylaşıyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile